Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D4v3


D4v3
őstag

Hi!
Lassan egy hete van már ez a problémám. Start/kikapcsolás, majd lemegy a kikapcsolás kép és teljes sötétség. Régen is volt ilyen, akkor hosszan nyomva a power gombot lezárt a gép, de mostmár így se. Csak kihúzni tudom a konnektorból, majd mikor újra visszadugom a tápkábelt nem töltődik be semmi. Ilyenkor meg nyomogtani kell a powert és/vagy a resetet és egyszercsak elindul. Van valakinek erre bármiféle ötlete?

[Szerkesztve]

(#2) gLes válasza D4v3 (#1) üzenetére


gLes
őstag

A helyedben kipróbálnám egy másik táppal, de lehet hogy az alaplapon mondta fel vmi szolgálatot, viszont alaplapot nehezebb átrakni kipróbálásra :U Szal nézd meg, hogy egy esetleg jobbfajta, de a lényeg, hogy máshol kifogástalanul működő táppal mit művel a gép, ha azzal jó, akkor a táp volt, ha nem, akkor az alaplap :) Vagy a technika ördöge olyan gonosz, hogy az új táppal egy ideig jó, aztán azt is tönkreteszi az alaplap, szal bármi lehet ;] Nekem is volt egy időben, hogy nem akart bekapcsolni, csak sokadik próbálkozásra, aztán egyszercsak egyáltalán nem, táp ment a kukába :))

[Szerkesztve]

(#3) Ivan15 válasza D4v3 (#1) üzenetére


Ivan15
senior tag

Szerintem add el szervernek :Y

(#4) Never George válasza D4v3 (#1) üzenetére


Never George
csendes tag

Így van gles ''mumia'' barátunknak igaza van!
Vagy TÁP, vagy ALAPLAP!
Jómagam is küzködtem 3-4 éve ilyesmi problémával!
Nekem az alaplapom volt hulladék, köss rá egy másik tápot és ha azzal is szar akkor ALAPLAP! Esetleg még 1-et kipróbálhatsz: Ha több memóri modul a lapodba akkor vedd ki hogy csak 1 maradjon! Így próbálgasd, ha ezzel kaki akkkor próbáld egy másik memóriával, esetleg kölcsön is kérhetsz!

Nekem a LAP volt szar, ha tetem bele 2x256 akkor jó volt, ha volt benne 3x256 akkor is de ha tettem bele egy 512-est akkor halott volt, az alaplap rosszul kezelte!

A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.