Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Nem is igaz msi (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Thx1138Hu


Thx1138Hu
tag

Olvastam a hirt hogy az MSI alaplapok támogatják először az új AMD procikat, a KT400 chip készlettel ! Na és akkor mi van az ASUS A7V8X -el? Ki van adva, és ugyanúgy VIA KT400-as chipkészlettel van felszerelve !!!!!

Its always a pleasure to meet a Jedi

(#2) mzperx válasza Thx1138Hu (#1) üzenetére


mzperx
aktív tag

Az A7V8X tényleg előbb kinn volt, sőt már a h0r előtt rendelhető volt itthon, sőt a régi lapokhoz is előbb kijött a a BIOS frissítés....:))

Én csak az ajtót mutatom meg, belépni Neked kell rajta...

(#3) Thx1138Hu válasza mzperx (#2) üzenetére


Thx1138Hu
tag

Most ezzel mit akarsz mondani? HOgy hülye vagyok?

Its always a pleasure to meet a Jedi

(#4) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Akkor olvassátok el a hiirt még1x. Arról szólt ugyanis, hogy az MSI ezen két lapja kapta meg először az AMD hivatalos minősiitését a két új procihoz.

Senki sem mondta, hogy az MSI-é lett volna az első KT400-as lap... nem tudom, ezt honnan szedtétek :).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#5) Thx1138Hu válasza Parci (#4) üzenetére


Thx1138Hu
tag

Na jó van na! Csak már megrémültem egy pillanatra hogy feleslegesen vettem a a7v8x-es alaplapomat !

Its always a pleasure to meet a Jedi

(#6) mzperx válasza Thx1138Hu (#5) üzenetére


mzperx
aktív tag

Jó van na... csak azt mondtam, hogy a hír előtt megvoltak a biosfrissítések...
és a KT 333-ra épülő ASUS deszkák is fogadják a 333FSB-s procikat is... és asszem még visszábbmenőleg is... (A7V266-E)

Egyébként mik az első benyomások a kis aranyosról - A7V8X? Én is tervezgetek, csak a döntés függőben A7V333 Raid/A7V8X... Bár az utóbbi kicsit furcsa kiosztású számomra... azt a Raid csatlakozót sehogy sem értem...

Én csak az ajtót mutatom meg, belépni Neked kell rajta...

(#7) Thx1138Hu válasza mzperx (#6) üzenetére


Thx1138Hu
tag

Én nagyon meg vagyok vele elégedve ! semmi gond nincs vele ! Háló kártya és a hangkártya is kurva jó rajta ! Én nem a Raid-os változatot vettem mert az egy tizessel drágább és annyira én nem látom értelmét ! Szóval arról sajna nem tudok nyilatkozni ! Hát ezek a BIOS frissitések régebbi alaplapoknál ! Hát nem tudom, lehet hogy maradi vagyok meg nem értek annyira hozzá, de én inkább megveszem amit gyárilag annak neveztek meg és nem BIOS frissités árán lett olyan! Aztán persze lehet hogy én vagyok a hülye, és a boltosok meg röhögnek hogy a drágabbik alaplapot vettem meg :)

Its always a pleasure to meet a Jedi

(#8) mzperx válasza Thx1138Hu (#7) üzenetére


mzperx
aktív tag

SAjna nekem a plusz egységek miatt kellett a Promise vezérlője, úgyhogy...

Ja egyébként az MSI két AMD által ajánlott alaplap közül az egyik az KT 333-as a másik KT 400-as...

Én csak az ajtót mutatom meg, belépni Neked kell rajta...

(#9) Thx1138Hu válasza mzperx (#8) üzenetére


Thx1138Hu
tag

Én megvettem ezt, nekem pár évig tuti jó lesz ! támogatja a DDR400-t is meg az új AMD procikat is , és 8X AGP ! ennyi ! Happy vagyok :)

Its always a pleasure to meet a Jedi

(#10) mzperx válasza Thx1138Hu (#9) üzenetére


mzperx
aktív tag

Légy vele boldog:))

Én csak az ajtót mutatom meg, belépni Neked kell rajta...

(#11) robekri válasza Thx1138Hu (#9) üzenetére


robekri
addikt

8x AGP mivel fogod kihasználni?,]

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#12) mzperx válasza robekri (#11) üzenetére


mzperx
aktív tag

Hát használhatja a 9700 PRO-val, kérdés a kompatibilitás...

Bár nálam is 9700 PRO lesz aközeljövőben, de maradok a A7V333-nál, szerintem kiforrottabb.... meg a RAID becsületesebben meg van csinálva... :))

Én csak az ajtót mutatom meg, belépni Neked kell rajta...

(#13) robekri válasza mzperx (#12) üzenetére


robekri
addikt

9000 provbal is megy.
Na figyu mi van a táppal? A topicomat nem is olvasod vazzeg???:DDD

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#14) mzperx válasza robekri (#13) üzenetére


mzperx
aktív tag

Kell még a táp, azt hittem, hogy gyorsan kell és el lettem felejtve... ha még mindig kell akkor a tied lehet, elvileg ha mai nap foléyamán sikerül chieftec házat vennem, akkor tied lehet az új táp... természetesen a megfelelő ár ellenében....

Én csak az ajtót mutatom meg, belépni Neked kell rajta...

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Nem is igaz msi (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.