Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Nem írja ki a DVD tartalmát?! Help please! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Aquarius15


Aquarius15
csendes tag

Hello,

Az a problémám,hogy a windows kiírja,hogy van DVD meghajtó de ha berakok akármilyen(eredeti,írott) DVD-t vagy CD-t nem észleli a meghajtó. Eszközkezelő nem ír hibát,Eszközkezelőbe letiltottam, feloldottam aztán eltávolítottam újra rakta(az a plug and play keresés vagy mi) nemjó. Windows CD-t tudok róla bootolni, Biosban is felismeri. Total commander is észleli,hogy van DVD meghajtó de ha rányomok azt írja ki,hogy nincs ilyen meghajtó. Ugyanez a baj a virtuális meghajtókkal is! Azzal sem lehet semmit csinálni,windows észleli hogy ottvan de ha PowerISO-val vagy valamivel (elméletben) beteszek valami ISO fájlt a Sajátgép-ben azt írja ki,hogy Helyezzek lemezt a meghajtóba vagy rányomok és nincs semmi rajta.
Windows újratelepítés előtt volt valami,hogy mikor bekapcsoltam a gépet lefuttatta a Chekcdisket vagy nemtudom micsodát és néhány fájlt kitörölt a windows mappából. Éppen ezért újra raktam a windowst, aztán kb 1-2 óráig jó volt,de aztán ugyanezt megcsinálta. Asszem olyasmit írt ki,hogy hibás vagy sérült fájl vagy nemtudom.

Bocsi tudom vannak helyesírási hibák :)

Ha valaki tud valamit segítsen köszi;)

(#2) King Unique


King Unique
titán

Ezt bezzeg nem zárják a modok,erre nem ugrik a woland. :N
Mikort van rá majd 3 topic is: dvd írás help,dvd írás hiba,v még esetleg tán probléma dvd-cd íróval. :D

[ Szerkesztve ]

(#3) Воланд válasza King Unique (#2) üzenetére


Воланд
titán

Hát me' nem láttam... :DDD

Na, de most már zárva lesz.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4) King Unique válasza Воланд (#3) üzenetére


King Unique
titán

Vagy úgy,örültem,h "segíthettem". :)

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Nem írja ki a DVD tartalmát?! Help please! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.