Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-06 15:06:01

LOGOUT.hu

Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47794) Balcsix


Balcsix
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy kis probléma az asztali gépemmel és ebben szeretném a segítségeteket kérni.
Az előbb amikor bekapcsoltam felajánlotta az Avast, hogy újraindítaná a gépet, mert frissíti magát. Mondom, legyen.
Amint újraindult, és elkezdtem használni (Facebook), úgy 5 percre rá totál lefagyott, de úgy, hogy semmire nem reagált. Ezt követően újraindítottam a reset gombbal, majd amint betöltött a Windows ismét lefagyott. Ekkor vártam egy 2-3 percet, majd azóta azt játssza, hogy magától be-kikapcsol, és nem jelenik meg semmi.

Az utóbbi időben nem frissítettem/telepítettem semmit az Avaston kívül, illetve ilyet még soha nem csinált a gép.

A gép adatai:

Alaplap: ASRock Z77 Extreme3
CPU: i5-3570k
VGA: R9 280X
RAM: 2x4 GB Kingston

SSD-n van a Windows. Én erre gondoltam először, hogy ez halhatott meg, bár ez csak 2-3 éves (Crucial MX500 250GB).

Esetleg lenne tippetek/ötletetek, hogy mi legyen a következő lépés, merre induljak el a hiba feltárásában?

Előre is nagyon köszönöm.

Szerk.: Úgy látszik most be bootolt, és megy is minden, viszont feldobta értesítésként a Win, hogy "újraindítás szükséges a meghajtóhibák javításához".
HDD Sentinelben 100%-ot mutat mind a 2 HDD-re, illetve 100%-os az SDD is, csak a kondíciója 90%.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.