Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Nem indul a számítógépem! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) KPatrick0528


KPatrick0528
újonc

Sziasztok!
Le írom nektek mi is a hiba a gépemmel.
Elöszőr is volt a gépemben egy Foxconn G31MX-K, Intel Core E7500, AMD HD 2600 PRO, 2GB DDR2 RAM, Rapcon 300W tápegység, 250GB Samsung HDD.
Kicseréltem a processzort egy Quad 9300-ra, a videokártyát Sapphire HD 7770-re, a tápegységet egy Seasonic 350W-ra, tettem be 1GB RAM-ot, és ki cseréltem a HDD-t egy
Seagate 250GB-ra, mivel az előző HDD-nek voltak súlyos hibás sectorai.
Az a hiba jelentkezett, hogy amikor kezdődik egy nap és be kapcsolom a gépet mondjuk betölt a Windows logóig, majd kikapcsol azonnal gép. Többször próbálkozok annál kevesebb
ideig tölt, mondjuk már csak a Foxconn feliratik, vagy utána már csak felpörög kicsit, majd leáll.
Vissza teszem a régi E7500-as processzort simán zökkenő mentesen működik. Legalább 2x cseréltem tápegységet, még a Sasonic előtt, mert tápra gyanakodtam de nem az a hiba.
Videokártyát is ki szedtem be tettem a régit, míg az új Quad bent volt és akkor is ki kapcsolt.
BIOS-t a legújabbra frissitettem manuálisan, semmi hibát nem írt ki.

Tudok segíteni? Előre is köszönöm.

(#2) Intruder2k5 válasza KPatrick0528 (#1) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Legközelebb mielőtt új topikot nyitsz, legyél szíves használd a keresőt, mert több mint valószínű, hogy a meglévő témák közt is lesz olyan, amibe a kérdésed beleillik, és egy nagyobb, forgalmasabb témába választ is előbb remélhetsz.

Ezt a topikot pedig zárom.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Nem indul a számítógépem! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.