Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Nem enged be a ph! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Esmein


Esmein
nagyúr

az miért van hogy néhány géppel nem enged be a prohardver! ? Nyomok egy belépést beirom az accot passt és visszaugrik a belépéshez ill a belépés előtti képernyőhöz. Ha válaszolni akarok szintén. Ie 6.0 Cookiekat kitoroltem biztonsagi szintekkel szorakoztam mas otletem nincs.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2) tildy válasza Esmein (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem lehet hogy tiltva vannaka cookiek?
Cookiek engedélyezése nélkül a fórum csak olvasható.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3) Esmein


Esmein
nagyúr

Továbbra sem engedélyezi. A vicces az hogy azon a gépen én reggel még phztam ... Beállitottam a prohardver.hu-ra a cookiek mindenkori engedélyezését, de nem javult meg

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4) Esmein


Esmein
nagyúr

Help ! Nem megy még mindig pedig már rebootoltam meg az összes létező biztonsági beállítást levettem 0-ra. Ki lettem tiltva ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#5) X-COM


X-COM
nagyúr

biztos, hogy cookie probléma
nézz szét a tűzfalnál is
a biztonsági beállításokat meg tornászd vissza :)

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#6) Den válasza Esmein (#4) üzenetére


Den
veterán

ha ki lennél tiltva akkor hogy írtad volna ezt a hszt?

www.simson4t.hu

(#7) Esmein


Esmein
nagyúr

Mármint más mac címről azonos ip alól megy a dolog ie szintén 6.0-ssal... Mindjárt rakok fel egy operát hátha. Bár az elég nyögvenyelős.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#8) tildy válasza Esmein (#7) üzenetére


tildy
nagyúr

Az Opera? Nyogvenyelos?Hol elsz te?:)))

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9) Esmein válasza tildy (#8) üzenetére


Esmein
nagyúr

Mozillával beenged. Azért ez nonszensz hogy az ie egyik pillanatról másikra meghülyül. Köszönöm, a probléma megoldódott, ha valaki nagyon akarja zárhatja :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#10) Esmein


Esmein
nagyúr

Csak hogy a szálat továbbfűzzem, ma reggel ( ujraindítás nélkül) már hajlandó ie-vel is beengedni. Furcsa.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#11) @Töki15


@Töki15
tag

hogy belépem a prohardverre és utánna kiléptem és nem kért sem jelszót sem nevet de fullra kiléptem:F

(#12) @Töki15 válasza @Töki15 (#11) üzenetére


@Töki15
tag

Mi lehet a gond?Most sem kérte és mégis kiléptem fullra

(#13) Esmein válasza @Töki15 (#12) üzenetére


Esmein
nagyúr

Ez a ki be lépkedés a cookiekkal van kapcsolatban.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#14) @Töki15 válasza Esmein (#13) üzenetére


@Töki15
tag

Értem de ha más oldalt megnyitok és ujra belépek nem kénem kérni az adataimat?

(#15) Esmein válasza @Töki15 (#14) üzenetére


Esmein
nagyúr

Lehet hogy van egy bizonyos kiléptetési idő. Nem vagyok ph mágus( sajna :) )

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#16) @Töki15 válasza Esmein (#15) üzenetére


@Töki15
tag

Ja eltelt ez az idő mert most kérte!
:C:C:C:C:C:C:C:C:C

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Nem enged be a ph! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.