Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Nefogazz

Hozzászólások

(#1) destop


destop
újonc

Első bejegyzés, reméljük, első fellángolásunk nem marad abba. Nehezen megy. Asszem kibontok egy tuborgot...cheers! Miután ez megtörtént megpróbálom összeszedni gondolataimat, nem lesz egyszerű. Épp a kapujában állok legalább két olyan jelentőségű dolognak, melyek per kopf megváltoztatnák életünket. Kis visszatekintés.
Nem is tudom mi volt az első lökés, mely ebbe a mélybe taszított, ahol most találom magam. Most persze röhögsz T. olvasó, hiszen itt ül ez a fsz, és internetre írja a kis egója surlódásait, tudjuk volt már ilyen, de hátha. Az első nyomasztó tényező a bnőm érkezése a városba. Holnap. Jó kérdés miért ódzkodok ilyen alkalmaktól. A válasz egyszerű; sok mindent kell elhallgatni, sok mindenhez kell olyan arcot vágni, melyeket meg nem történtekké szeretnénk tenni.
Közben áttértem Martellra, országunk kevés áldásai közé tartozik a duty free-k szofisztikált árszínvonala, köszönöm szépen VPOP, ha már önbecsülésem el is vették, a konyak változatlan életerővel adja át magát dilettáns szervezetünknek. Sok a rizsa.
Mit is mondhatnék? Megtettem az első lépést.

(#2) destop


destop
újonc

A. megletősen kiábrándult a városból. Épp a Leichekaaden álltunk, mikor bepanaszolta hogy ő qrvára utálja a várost. Nem tud eldobni egy csikket, piszkosul drágán csapolják a sört, miközben a lányok, akiről azt hitte fényévekre állnak hazai tsaiktól, csak megbocsátásra vágynak. Hát elindultunk a Dam felé. Megállt a csatorna partján, miközben azt motyogta; Tudod mi a jó a piros Marbiban? Dekkig lehet szívni. És alámerült az éjszakában.

(#3) destop


destop
újonc

Közben járt utamat kelem; nincs mit tenni, rohadtul kínoz a tudat hogy miért nem feküdtem le tegnap este azzal a némberrel, aki meglehetősen elázva feltette a kedvenc kérdésemet, de rutinosan felmentem a lakására. Az alkohol mindent visz. Nem röhögni. Ha ezen röhögsz, én is rajtad, hiszen tudjuk miről van szó, ez egy elit klub. Másnap mégis furcsának találtam a szöveget miszerint: ''az elmúlt este csodálatosan telt. nem rohantál le egyből''(na most itt egy kis bájcsevej következik- én hagyjuk mit akartam, de te dög, ahelyett h beadtad volna a derekad, kemény 10 mp-es beszélgetésbe kezdtél, mialatt én elaludtam, és szamarakról álmodtam. Perverzek vagytok mind, nota bene) és különben is olyan édes voltál. Legalább megúsztam a takarítást. Szeretlek.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Nefogazz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.