Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Need for speed porsche multi-problem! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) csudri


csudri
őstag

Összekötöttem két gépet, látják is egymást, még a verseny is elindul, de kb. 5mp-cel a start után kivág a vindózba!

Ezt az üzit kapom:
movdfl - INVALID SHAPE TYPE ($00) [FILE= ealpcmovdfl.c, LINE=42]

Ötlet?

(#2) Arius válasza csudri (#1) üzenetére


Arius
aktív tag

Tipp: legújabb drivert töltsd videokártyádhoz, kodekeket töröld egyesével, és minden törlés után próbáld indítani...(cmr3-nál bevált)

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache ;)

(#3) thedriver válasza csudri (#1) üzenetére


thedriver
tag

XP van a gépen?
Ha van rá lehetőség, próbáld meg pl. Win 98-cal. Elég ha a szerveren van ez, a csatlakozó gépen/gépeken lehet xp. Ha jól emlékszem, nekem is valami hasonlót csinált, bár már rég játszottam vele.

The Driver

(#4) csudri válasza thedriver (#3) üzenetére


csudri
őstag

A tanács félig meddig bevált. 98 ill. ME alatt müxik, de sajnos nem elég ha a szerveren vannak ezek. És mivel a kliens gépen Xp van, amit sajnos most nem áll módomban megváltoztatni így cumi van.

Nincs valami multipatch, ami ''biztonsági másolathoz'' is jó?

(#5) csudri


csudri
őstag

UP! :C

(#6) NForce


NForce
csendes tag

Szeirntem nézz szét patchek után is, mert nálam is ilyenek voltak mert alap verzió nagyon szar multiban mint neten mint lanon. Először akad mind állat utájna meg potty. Szerezz patcheket.

A nő addig jó míg nem hisztizik. A sex is addig jó míg nem bőg a gyerek. De te mindig is jó vagy.;]

(#7) vzzoli válasza csudri (#4) üzenetére


vzzoli
tag

Próbáld meg, hogy a játék parancsikonjánál beállítod a Win98 kompatibilitást. Akkor működnie kéne.

If you one door how a mace?

(#8) csudri válasza NForce (#6) üzenetére


csudri
őstag

Kerestem már patchet, de sehol sem találtam. Olvastam, hogy állítólag van hozzá valami ami javítja egy picit a multit, de sehol sem találtam meg!

Még a needforspeed.com oldalon sincs semmmi. Régen volt tech-support, de mostmár szar sincs!

(#9) NForce


NForce
csendes tag

Ha van kazád akkor szerintem ott keress rá oldalként. Én ott találtam egy külföldi warez oldalon patchet multinak.

A nő addig jó míg nem hisztizik. A sex is addig jó míg nem bőg a gyerek. De te mindig is jó vagy.;]

(#10) Bgs


Bgs
senior tag

Az a poen, hogy en vettem egy orosz verziot anno ami tokeletesen mukodik. A haverom megvette maganak itthon, hogy legalis verzioja legyen, de az nem mukodik rendesen hasonlo hibakkal (patch ide vagy oda). Igy aztan hasznalja az en verziomat es a polcon tarja a dobozos verziot, hogy be tudja muatni :)

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

(#11) NForce


NForce
csendes tag

Hát igen oroszoknál minden megy. Akárhogy is legyen megoldva.

A nő addig jó míg nem hisztizik. A sex is addig jó míg nem bőg a gyerek. De te mindig is jó vagy.;]

(#12) Kuznyikov válasza NForce (#11) üzenetére


Kuznyikov
aktív tag

OFF
Jó ez az aláírás :)
ON

(#13) NForce


NForce
csendes tag

Thx:C

A nő addig jó míg nem hisztizik. A sex is addig jó míg nem bőg a gyerek. De te mindig is jó vagy.;]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Need for speed porsche multi-problem! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.