Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) yagami01


yagami01
aktív tag

Még mindig nem tűnik rossznak a játék. Többen nyilatkoznak pozitívan az irányítást illetően, viszont volt nem túl pozitív tapasztalat is. Ami nekem szemet szúrt és nem tetszik annyira:

- Rhino. Ez a rendőrautó kajak csak arra van, hogy random beléd hajtson és többet soha nem látod? Az egyik videóban elkapta a játékost, mindketten megálltak az ütközéstől, egyik az út egyik felén másik a másikon. A játékos tova ment az meg maradt ott. Miért? Miért nem hajtott utána? Szerintem jobb lenne, hogyha egy idő után az üldözésben is részt vennének, sőt mi több sorfalat is állhatnának. Mintha egyetlen egy rendőrsorfalat sem láttam volna. Remélem valami lesz. Ja és annyira nem tűnik hú de nehéznek az éjszakai rendőrség, mint amilyennek beharangozták.
- Életcsík és törés. Kb. 5x is ütközhetsz autóval, az életcsík meg sem moccan. Jó lenne, hogyha a sérülések sokkal hamarabb látszanának és éreztetnék hatásukat. Minimum úgy, hogy az életcsík hamarabb csökken. Akár egy autóütközésnél is, csak max. minimálisat. Jelenleg viszont volt, hogy egy rhino ütközés is alig vett le valamit... Így aztán még inkább nem lesz nehéz az az éjszaka. Mondjuk ezek meglehet, hogy nehézségi szinttől is függnek.
- Kevés alkatrész. Lehet még van amin javítanak, de a kerekek ( 100+ db ) és a gumik ( ~24 db ) számán kívül nem igen vagyok elégedett a többivel. Igaz láttunk most egy 10-es motorháztető pakkot az egyik autónál, de... max 10-11 volt a több helyen a szám és átlag kb. 5-7 választható alkatrész lehet. Nagyon kevés. Az első Crew-ban rengeteg alkatrész közül választhattál. Ráadásul részletesebben, mint a most bemutatott Heat esetében. Az effektek-et nem mutatták meg a demóban ( részemről szomorú ) és a megmutatott területek 99%-a eddig is volt. A részletesebb testreszabás nagyon remélem, hogy nem a hang és motorcserében merül ki, hanem a vizuális tuningba is építenek új dolgokat vagy ha nem is újakat minimum alkatrészeket. Mind a három stúdiójuk dolgozik az NFS-en. Csak letudnak modellezni több ilyen kis vackot...
- Rajtindító csajok. Megint hiányoznak. De legalább férfiak sincsenek, mint a Payback-ben... Nem tudom miért kukázták őket már egy ideje. Pedig ez is eggyel közelebb hozhatná a régi hangulatot. Régen még külön képeket is készítettek csajokkal, de most... ? Semmi. Vissza a csajokat!
- Bugok. Többször mentek át autók egymáson, később megjelenő víz az úton stb. Ezeket majd biztosan javítják.
- Forgalom. Egyes területek újra üresek, akár csak 2015-ben. Ne fejlődjünk vissza... a Payback-nél ezt a részét tök kellemesen megoldották.
- Valamint szomorú, hogy ezek szerint nem volt elérhető az irányítás testreszabása. Kíváncsi lettem volna mennyire részletesebb.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.