Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Nec dvd író (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Ronyman


Ronyman
aktív tag

Rendeltem egy LG DVDírót sulinettel! Telefonáltak, hogy ezt nem tudják hozni ebben az évben, de rendelhetek helyette NEC DVD írót!
Láttam itt a prohardverren a teszteket, de jó lenne, ha valaki tudna róla véleményt mondani!

(#2) turho válasza Ronyman (#1) üzenetére


turho
őstag

Ha a nec 1300-asról van szó /a kétnormás +--os/ és lemondasz a dvd-ram támogatásról, illetve a szép előlapról, akkor nem feltétlenül sokkal rosszabb a Nec se.

(#3) Ronyman válasza turho (#2) üzenetére


Ronyman
aktív tag

Előlap nem igazán számít, csak az a fontos,hogy jól írjon! A DVDram-ról meg nem igen tudok semmit! El fog ez terjedni? Vagy már el is terjedt?

(#4) Ronyman


Ronyman
aktív tag

Senkinek nincs NEC írója?

(#5) lakcsi válasza Ronyman (#4) üzenetére


lakcsi
csendes tag

Nec-em ilyenem van és jól működik(no meg az egyik ismerősömnek is, ő ösztönzött,hogy ezt vegyem és jól tettem legalábbis egyenlőre.Ő már vagy 80 lemezt megírt vele olyat is amit a pio105 csak hibásan írt meg.Hajrá:C

(#6) Szeni


Szeni
aktív tag

Munkahelyemen egy NEC 1100-as van és nem hajlandó hibátlanul megírni a TDK +RW-s DVD lemezt!
Mi lehet az oka?

(#7) Szeni


Szeni
aktív tag

Már CD-RW-t is rontja!

(#8) simbazz


simbazz
aktív tag

Mielőtt új topikot nyitnék...
Van egy ilyen NEC ND-1300A író. CD-t ír, de csak ímmel-ámmal, DAO-ban nem, csak TAO. DVD-t semmi szín alatt, Nero belefagy a filecache-elésbe rögtön (5.5.10.28, 6.0.0.15, 6.3.0.0 tesztelve). Nem HW hibának tűnik, inkább valami SW gáznak látszik. Rákerestem Google-n, hátha mások is szopnak hasonló hibával, hát szopnak, nemkevesen. Csak sehol nem írták, mi a megoldás. 1.05-->1.08 fw update megvolt, semmi változás, csak annyi, hogy a Princo anyagra aszonnya hogy 4x írható (lenne) az eddigi 2x helyett. VIA chipsetes alaplap van, 4in1 legújabb felrakva, nem hatotta meg.
Ötletek? Most fogom letesztelni egy másik íróprogival, hátha...

Elektromos abakusz

(#9) .:InnoMan:. válasza Ronyman (#1) üzenetére


.:InnoMan:.
senior tag

Honnan rendelted érdekelnének a sulinetes cuccok?

[Szerkesztettem egy kicsit]

[Szerkesztve]

(#10) lakcsi válasza simbazz (#8) üzenetére


lakcsi
csendes tag

Nec-em is ilyen muzsikál a gépemben,de jól működik,persze kivéve a nérót.Úgy hallottam más íróval sem teljesen működik tökéletesen.Én a CloneDVD-t,Pinnace cd+dvd-t használom,más nem is kell.Csak cd-t írok neroval.Igaz az svcd-t furcsán írja a nero.:))

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#11) pschio


pschio
őstag

engem meg szerintem atvertek ugyanis ezt az irot sztem mmar visszavite valaki! aztan gondoltak nekem jo lesz!:) a hulyek azthittek nem fog zavarni ha nem mukodik! hu de ha azzal jonnek nekem hogy de cdt ir meg olvassa is! meghogy a lemez szar igen 7bol 7 szar nagyon klassz!:) akkor ne adjanak hozza ilyen lemezt ha nem hozza valo! uh de utalom oket. na jo nem huzom fel magam mingyart megyek vissza a boltba!

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Nec dvd író (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.