Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wwhy


wwhy
veterán

Hali,

a napokban került hozzám egy NEC4550A író, mellette PIO109; az írott lemezeket a LiteOn SOHD-167T-vel és a Nero progijaval tesztelgettem -- eddig. Tegnap este ''felfedeztem'' h a NEC is képes ellenőrizni, és itt jött a döbb-döbb.

1. uaz a rég (Pioval) megírt DVD (legyen az +/-) a LiteOnban 0 pontos lett (PI fail tobb mint 100), DE a NEC-ben 95-99 pontos (1-5 PI fail)

2. írtam a NEC-el: LiteOnban 8 pont, visszatéve 98 pont

3. használt dvd-k: Verba 16x-(MCC), Philips 8x(Fuji)-, Imation 8x-, mindegyik 8x-al írva

4. a dvd identifier az Imation-ra azt mondja, h Moser Baer India(?!) jo, rossz, kerulendo?

Kérdés:

1.melyiknek lehet hinni? ekkor különbséget még nem pipáltam....
2. Érdmes-e a Pio109-et a NEC4550A-re cserélni?


Elore is koszi!

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#2) PPeter válasza wwhy (#1) üzenetére


PPeter
addikt

Körülbelül ezerszer leírtuk már a DVD-írós topikokban, hogy a meghajtók többsége nem alkalmas minőségi visszaellenőrzésre. :O

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#3) wwhy válasza PPeter (#2) üzenetére


wwhy
veterán

Persze, el is olvastam szorgalmasan ... ezek szerint a LiteOn sem alkalmas. Szerinted realisak ezek az ertekek? A tobbi kerdes is magvaloszlhatatlan? :F

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#4) wwhy


wwhy
veterán

Kedves PPéter, erdőke és mas szakik! továbbra sem hagyott nyugodni a téma; +értem, h nem jók tesztre a dvd-olvasók, így a PPéter által javasolt adatátviteli görbére vetettem szemem. Eredmény: a LiteOn-ban a görbe mint egy agonizáló krokodil EKG-ja, a NEC-ben, emelkedő, mint a(z) (magyar) életszínvonal. Uaz a dvd(k), 8x írva Pio109-el.

Vajon miért??

Uakkor: kezemben van 3 dvd olvasó: LiteOn 167T, LG 8164B, Samsung SH-D162C.
Melyiket tartsam meg? Az alapfunkciókat of corse, mind1ik ellátja, de mégis ... szerintetek?

Előre is köszi!

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#5) PPeter válasza wwhy (#4) üzenetére


PPeter
addikt

Más meghajtó, más képességek, más olvasási teljesítmény. Ezen nincs mit magyarázni. Egyiket se tartanám meg, hanem vennék egy NEC ND-4550A írót DVD-olvasónak. :)

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#6) wwhy válasza PPeter (#5) üzenetére


wwhy
veterán

Jójó :) de ezek közül ingyen választhatok ;) és ha már a NEC-et javasoltad, akkor inkább az ő görbéjének hiszek :)) és a Pio109-et lecserélem NEC4550A-ra, s mellé a 3ból valamelyiket :DD

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.