Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  NBA 2k17

Hozzászólások

(#1) W00dyka


W00dyka
tag

Az NBA 2k sorozat legújabb üdvöskéje 2016. szeptember 20.-i megjelenéssel 09.16. korai megjelenéssel face scannel a pcseknek és persze Prelude nélkül, mert az nekünk minek.

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#2) W00dyka


W00dyka
tag

Holnap itt lesz a steam kulcs ! Remélem jó lesz ! Addig leszedtem warezben, megnéztem mintha gördülékenyebb lenne az emberek mozgása , bár nekem a 2k16 ban sem volt erre panaszom.

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#3) W00dyka


W00dyka
tag

Egész jól sikerült a carreer mód, eddig kettőt indítottam és már abban is vannak eltérések.

A fejlesztés egész jól átgondolt, de ami zavaró, hogy nem lehet skippelni a felesleges időpazarló részeket...edzésre indulás 10 mp., fekvenyomásra nekikészülés az edzésen 10 mp.. Ezek egy idő után nagyon zavaróak és viszik a "drága időt".

Ami nagyon tetszik SMS-ek , sztárok bejelentkezése, az átvezető animáciiók, karakter mozgások.......

Jó kis game lett ! Látható az előrelépés...

[ Szerkesztve ]

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#4) W00dyka


W00dyka
tag

Magamnak irkálgatok csak ? :O

[ Szerkesztve ]

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#5) VFK54 válasza W00dyka (#3) üzenetére


VFK54
újonc

Igen, tényleg rengeteg az időhúzás, meg néha kicsit hektikus a rendszer. Pl, az első pár meccsemen már ment a kommentárok részéről az Orange Juice-olás meg tudtam is irányítani Youngot, aztán durván a 10. meccsen jött az átvezető amikor kitalálták az OJ dolgot :D
Sajnos amivel totál mellélőtt a 2K az a soundtrack, alvás közben is unalmas lenne. :(

(#6) W00dyka válasza VFK54 (#5) üzenetére


W00dyka
tag

Reméljük patchben javítják

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#7) L-e-f-i-e válasza W00dyka (#6) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

sziasztok játszik valaki a játékkal Pc-n? milyen a keyboardos irányítás vállalható? :)

=^-^=

(#8) Lovro Joe


Lovro Joe
tag

Sziasztok!

Tegnap kaptam karira a játekot.
Minden fasza kivéve hogy sehogyse tudok benne visszajátszást varázsolni,pedig ez lenne a lényeg. Valakinek van ilyen problémája?

(#9) ImACeltic válasza Lovro Joe (#8) üzenetére


ImACeltic
őstag

Szia!

Mit értesz varázslás alatt?

Amúgy én ma délután kezdtem egy MyGM-et a Bucks-al és 1-2 trade után így fest a keretem:

Antentokounmpo/J.Calderon
Middleton/Brogdon/Terry
Parker/T.Ross/Novak
Noel/Maker
Embiid/Henson/Plumlee

A rotációban az, hogy mi magunk tudjuk megadni, hogy ki, mikor jöjjön fel a pályára, kinek helyére, melyik posztra, stb, nagyon brutál, imádom.

MyCareer-t is tolom néha, Westbrook féle irányítóm van, mondjuk még nem túl nagy az értékem.

[ Szerkesztve ]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#10) minilego


minilego
senior tag

MyCareer elég jópofa, most kezdtem el tolni.

[ Szerkesztve ]

(#11) peterson79


peterson79
őstag

Sziasztok,

Toljátok még? Személy szerint pár hete kezdtem neki, de még nem vettem meg, a tavalyiba hamar beleuntam, nekem nem feküdt a dobálom a labdát, de sose találom el a kosarat dolog, ezért most nem invesztáltam még bele.
igazából ez a rész most jobban bejön eddig, bár a kosarat még mindig csak néha találom el, ehhez képest már olyan 20 pontokat is összedobálok egy meccs alatt (8 perces negyedekkel, Pro szinten).

Magasabb szinten 4 meccsen próbáltam, mindegyiket el is vesztettem, mert valami iszonyat módon csalt a gép. Csalt, mert szó szerint lehetetlen dolgokat csinált benne. Eldobtam az agyam tőle. A Pro szint még élvezhető, még így is van olyan meccs, hogy megszorongat, de így legalább izgalmas :)

Ez gondolom adódik a játékosom szintjéből is, jelenleg 74-es vagyok, viszonylag jól jönnek a pontok vagy creditek amiből tudom fejleszteni a karakterem. Általában A-ra kihozom a meccseket.

Kérdésem az sok lenne, de egyik leglényegesebb az irányítás. Xbox karom van hozzá, tökéletes szerintem, de nem tudom, hogy hogy kell használni a Pro Sticket. Mire állítsam először is? Absolute-ra? dribble vagy shoot vagy a default inkább? Most absolute-on van és a shoot-ot adtam "hozzá", de eddig nem tudok rájönni, hogy mikor merre kell húzni, mit kell nézni. Próbálom azt, hogy mindig teljesen felmenjen a csík, így néha sikerült perfectre, de többnyire nem jön még össze. Ettől függetlenül látszatra két egyforma dobásból az egyik igen, de a másik már nem megy be...
Amikor edzésre megyek és ott dobálózok sem mindig adja be a zsákolást például. Hiába futok neki ugyanúgy és húzom ugyanarra a kart, nem zsákol. Következő nekifutásra meg megcsinálja...wtf??

Ha van oldal vagy csak simán egy kép, hogy mik az ideális beállítások, akkor azt köszönöm előre is.

Üdv, Péter.

[ Szerkesztve ]

(#12) minilego válasza peterson79 (#11) üzenetére


minilego
senior tag

Itt elég sok tutorial van. Nekem személy szerint nem annyira jött be a stic-es dobás, gombbal jobban érzem. Én nem rég kezdtem el a 17-et, nekem nagyon bejön.

[link]

(#13) peterson79 válasza minilego (#12) üzenetére


peterson79
őstag

hali,

Köszi a linket, hasonlókat nézegettem, meg egyéb leírásokat, nekem is nagyon tetszik, kezdem megszokni, meg kitanulni a játékot.Már elértem a rájátszásig időközben, csak szerintem hibáztam ott, hogy nem kértem át magam másik csapathoz amíg lehetett.

Te mit tudsz erről? A Salary jelenleg max 250 pont, de persze ellenfelenként változik, van hogy csak 100-at ad.

Magyarán érdemes lett volna átmenni másik csapathoz, mert ott többet kapnék meccsenként?

(#14) W00dyka válasza peterson79 (#13) üzenetére


W00dyka
tag

Nem ! Ott sem kapnál/kaptál volna többet !

Ennek szerződéskötéskor lesz jelentősége, amikor tárgyalsz az új fizetésedről/játékperceidről !

[ Szerkesztve ]

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#15) peterson79 válasza W00dyka (#14) üzenetére


peterson79
őstag

ezt most akkor úgy kell értenem, hogy mégis lesz különbség? a pályán művelt dolgaim után kapok több pontot a salary viszont marad ugyanaz?

(#16) W00dyka válasza peterson79 (#15) üzenetére


W00dyka
tag

A szeződésed fog változni , annál lesz eltérés a későbbiekben ! ( amit irtam )
A kérdésed másik felére vonatkozóan pedig annyi , hogy a rookie szezonban 100-2X0 VC-t kapsz alapból a meccsre teljesítménytől függetlenül a többit a F- - A+ értékelésnek megfelelően.

A 100-2X0 VC pedig a csapat erősségétől függ !

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#17) peterson79 válasza W00dyka (#16) üzenetére


peterson79
őstag

Ja, értem már. Utána olvastam, mert nem volt egyértelmű, mondjuk többszintű a dolog, egyrészt ezért.

Szóval a lényeg, hogy az első évben, Rookie-ként 100-250-ig terjed a meccsenkénti fizu, attól függően, hogy az ellenfél milyen erős.
Ezen felül van a meccsenkénti teljesítmény, A+ ugye a legmagasabb, nekem most Rookie-ként ez 250 volt, ez ugye ahogy csökken a szint úgy csökken 10-20 pontokkal, ezt úgy nagyjából ki is tudtam számolni már.

Na de ezen felül van egy harmadik rész is, az meg abból adódik össze, hogy hány pontot dobtam, hány labdaszerzés, lepattanó, fault, turnover stb. Ez is a teljesítményt mutatja, csak ez szó szerint pontozzák. Ezt szoktam is látni meccs közben, de eddig azt hittem, hogy az a mutatóhoz van (A+B+ stb..), de nem. pl mikor dobok egy 3-ast akkor ad 9 pontot, turnover -2 azt hiszem.
Engem ez utóbbi érdekelt, hogy itt van-e változás a Rookie-hoz képest? Nem voltam egyértelmű, ezért elnézést kérek :)

Amit még megtudtam, hogy majd ha végére érek a Rookie-nak és Free Agent leszek lehet választani csapatot, ott lehet majd alkudni a salary és idő tekintetében. Ez elvileg max 650 VC lehet, amit adott esetben A+ -os meccsnél kapnék. Persze ehhez nagyon jónak kell lenni az első évben, meg gondolom egy bajnoki gyűrű sem árt :) de azon az oldalon sem esett szó arról, hogy az általam megkérdezett pontok vajon változnak-e? pl egy 3 pontos akár érhet 12 vagy 15 pontot is és nem csak 9-et...

Tudom, idővel ezt is megtudom, de hát na, kíváncsi vagyok.

(#18) W00dyka válasza peterson79 (#17) üzenetére


W00dyka
tag

Rookie évedben az első évedben akkor draft helytől függően leszel free agent, ha nagyon lecsúsztál a drafton korábban akkor csak egy éves szerződést kaptál ha top 5-10-ben keltél el akkor nem kizárt hogy 2 + 2 csapatopciós éved/szerződésed van ! Pillanat mindjárt megnézem nálam !

[ Szerkesztve ]

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#19) W00dyka


W00dyka
tag

Igen jól írtam !!

Ugye nekem 3 játékosom van:

1., PG Round 1 draft 12 helyen kelt el 4 éves szerződéssel.
2., C Round 1 draft 14 helyen kelt el 4 éves szerződéssel.
3., PF Round 1 draft 18 helyen kelt el 1 éves szerződéssel !!!!!!

Szóval nézd meg mindenképp !

[ Szerkesztve ]

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#20) peterson79 válasza W00dyka (#19) üzenetére


peterson79
őstag

Még jó, hogy most olvastam el reggel ezt az üzit :)

mindegy, este megnézem majd ezt a szerződéses dolgot. Az egyik átvezető videóban volt szó a Free Agent dologról, azért gondoltam, hogy év végén már az leszek, de ebben így már nem vagyok biztos.

Azt veszem ki a szavaidból, hogy Neked se járt még le ez a szerződéses dolog. Vagy igen?

Tegnap lejátszottam az első Play-off meccsemet, igaz, hogy csak Pro szinten nyomom, mert ennyit tudok csak, de baromi jó volt, lealáztuk az ellent, legtöbb pontot Én dobtam :) volt vagy 7 labdaszerzésem. A+ lett persze, kaptam 717 pontot a meccs végén. Nagyon jól esett :)

[ Szerkesztve ]

(#21) W00dyka válasza peterson79 (#20) üzenetére


W00dyka
tag

Nem még nekem sem járt le a szerződésem, de már nincs annyi időm játszani vele mint amennyit szeretnék, Szóval sokkal több nem lesz már ! A telefonos appal gyüjtöm a VC-t , aztán egyenlőre ennyi !

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#22) peterson79 válasza W00dyka (#21) üzenetére


peterson79
őstag

hali,

Hétvégén végre eljutottam odáig, hogy megnézzem amit mondtál. Nekem nem egyértelmű, hogy melyik sorban van a lényeg, de szerintem 0 évet kaptam, magyarán a Rookie után mehetek ahova akarok. Nemsokára kiderül, mert elkezdtem a döntőt, első meccset behúztam Golden State Warriors ellen.

Továbbra sem lépek fel szintben, mert iszonyat milyen pofátlanul csal a gép. 8 pontos előnyöm van, folyamatosan jobbak vagyunk, nem is kell sokat dobnom kosárra a srácok elintézik és elég jól csinálják, pontosak a dobások stb. Lehoz az edző, 5 perc után visszamegyek és 4 pontos hátrányunk van..anyád...Labdát nem enged szerezni, folyamatosan foul-ra adja. Dobások pontatlanabbak, bár ezt még elhiszem, láttam a beállításokat, hogy mit változtat, de azért akkor is durva. neki meg minden bemegy...szóval maradok Pro-n, nekem ez is elég ideg néha :D itt még inkább szórakoztató.

[ Szerkesztve ]

(#23) W00dyka válasza peterson79 (#22) üzenetére


W00dyka
tag

Ne feledd ha All Staron játszol akkor a csapattársaid is jobban játszanak !!! Néha megéri kipróbálni ! Kicsit nehezebb dobni , blokkolni , labdát szerezni meg minden , de a társaid sokkal jobbak !

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#24) peterson79 válasza W00dyka (#23) üzenetére


peterson79
őstag

hali,

Megnyertem a bajnokságot :)

A harmadik meccsen nagyon megszorongatott, 21 pontos hátrányt hozott össze nekem a lecserélésekkel, semmi sem akart bemenni, de még a csapattársaknak sem, majdnem idegösszeomlást kaptam :D
Aztán 10 pontos előnnyel nyertem azt is, az utolsót meg már könnyen behúztam.

Free agent lettem, Los Angeles Lakers volt a 100%-os kérő, a Boston, akikkel nyertem "csak" 86%, ezen felül a Spurs-el tárgyaltam még. Végül a Lakers-hez szerződtem, 4 évre, meccsenként 400 lesz a Salary. A többi 3 év lett volna, meg persze kevesebb pont. Meglátjuk milyen lesz :)

(#25) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Sziasztok!

MyCareer-ben Tőletek is könnyen elveszik a labdát, illetve elakad a védő játékosban a labda miközben cselezni próbáltok? Mert nálam kb 10-ből 6-7 alkalommal eladott labda lesz abból ha neki állok cselezni ami qrvára idegesítő...

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#26) peterson79 válasza ImACeltic (#25) üzenetére


peterson79
őstag

hali,

Igen, baromi könnyen vesztettem labdát és nagyon nehéz ellopni. Persze ahogy fejlődsz a steal az javul, de a labdavesztés az ilyen hülye beakadások miatt rengeteg van.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  NBA 2k17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.