Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  NAVON Stark NX14

Hozzászólások

(#17) #57685376 válasza anonimus25 (#14) üzenetére


#57685376
törölt tag

Hali. Hát nekem már lassan meg van egy éve, és kezdenek vele problémák lenni. :F Sokszor alig akar betölteni a windows, vagy éppen kikapcsolni nem akar. :(( Lehet megoldaná, ha másik windows 10-et raknék rá, de ezt úgy vettem, hogy gyárilag rajta volt, és ez elvileg "jogtiszta" és sajnálnám. Meg ahogy frissül a windows, és minden más, egyre inkább tűnik gyengének a masina, mert újkorában vitte az 1080p-t akadás nélkül, most meg, csak 720p megy, és néha ez is már be-be akad. :W Még probléma, hogy fehéret vettem, és ilyen fura gumis borítása van, minden szennyeződés meglátszik rajta nagyon hamar, ha dohányzol a füstöt is beveszi, így megsárgul. :Y Ja és az usb nyílásai is "megkoptak" vagy mi, mert akármit dugok bele, lötyög. :W Néha úgy érzékel, mintha kihúznám, aztán egy másodperc, és, mintha bedugtam volna. Az akkumulátor is elsőnek sokáig bírta, de már egy film után alig marad benne kraft, ha 100%on volt. Újratelepíteni, pedig úgy a legegyszerűbb, hogy beírod a keresőbe a bal lenti sarokban hogy, "újrakezdés a windows új, tiszta telepítésével". :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  NAVON Stark NX14
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.