Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Navon raptor 7

Hozzászólások

(#1) balázs xp4e


balázs xp4e
tag

Még nincs ilyen tabletem. Ezért nyitásnak néhány kérdés.
- Milyen a tablet általános minősége?
- Milyen a wifi jelerőssége és minősége? ) régebben egy wayteq xtab 700dc-vel szívtam :O
- Milyen tartozékokat adnak hozzá? (főleg az usb otg érdekelne)

Előre is köszönöm a válaszokat. :DD

http://www.flickr.com/photos/96103507@N05/

(#2) Csendeske válasza balázs xp4e (#1) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Szerintem az általános összeszerelési minőség rendben van! Már ha erre gondoltál?!
Nem nyekereg, nem recseg-ropog tekergetés hatására. A kijelző sem színeződik el, ha nyomkodod a hátulját.
A wifi szerintem jó, mondhatnám nagyon jó! Mindenesetre több routert lát, mint a Galaxy S Advance!
Még nem dobott le az itthoni hálózatról egyszer sem.
A tartozékok? Minimal koncepciós az ellátás. :O Hálózati töltő, adat kábel, alapszintű füles és pár oldalas kézikönyv.

(#3) balázs xp4e válasza Csendeske (#2) üzenetére


balázs xp4e
tag

Köszi a választ. :)
Ugyan már nem lesz ilyen tabletem, remélem azért majd gyűlnek a hsz-ek és a raptor 7 tulajdonosoknak sokat fog segíteni. :DD

http://www.flickr.com/photos/96103507@N05/

(#4) w.miki


w.miki
veterán

ilyet adunk a gyereknek :B
euronics-ban volt 32e huf
alku nélkül :(

érdeklődnék, hogy root, cwm tehető-e rá, és hogyan?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#5) w.miki


w.miki
veterán

esetleg ezt próbálta valaki? :B

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#6) segítő112


segítő112
újonc

Sziasztok most cserélték ki a DPS dual 7-esemet egy raptor 7-re.mindenkinek ajánlom megy rajta laggolás nélkül a gta sa.1.6 Ghz-cel ez természetes.800 megabyte belső tárhely.5 Gigabyte külső.2 kamera: előlapi 0.3 mpixel.hatlapján 2 mpixel

(#7) segítő112 válasza w.miki (#5) üzenetére


segítő112
újonc

Szerintem ne rootold.Ennél több mihez kell neked??? De ha nem akarod megtartani a garanciát , akkor ne OneClickRoot-ot használd , mert az nem megy .

(#8) jjopek


jjopek
újonc

Sziasztok. gyors kérdésem lenne Navon Raport 7 bejön a logo "Navon" utánna kis idő android felirat és
ezután semmi.

(#9) pideryus


pideryus
csendes tag

Sziasztok!
Valaki már rájött, hogy lehet eltüntetni a képernyőkép rögzítés gombot a tálcáról? Engem nagyon bosszant, hogy gépelés közben szóköz leütése helyett képernyőképet mentek. :((

(#10) Imre78


Imre78
újonc

Sziasztok!
Két napja vagyok tulaja egy raptor 7-nek. Ami hibákat tapasztaltam, az akksi üzemidő, bár az nem lepett meg annyira, 2 óra, és passz. Amitől kivagyok, hogy a wifi működik ok, nézek egy filmet, majd kiírja, hogy nincs netkapcsolat. A térerő max, viszont egy szürke valami ugrál a tér csíkjain...mikor ez van, nincs kapcsolat. Wifi ki-be kapcsol, és újra jó minden. 3-szor is megfagyott már, nem ezt vártam egy Raptor-tól... Valami ötlet ezzel a wifivel kapcsolatban?

(#11) -h2o-


-h2o-
csendes tag

Sziasztok!

Akadt egy kis problémám egy Navon Raptor 7-essel.
Csak a Navon logóig jut. Adb-vel tudok csatlakozni hozzá, kapok shell-t, de root jogosultság hiányában
nem tudom rw módban újracsatolni a /system partíciót. Recovery módban is látja az adb a készüléket,
de itt nem kapok shell-t. Ebben a módban csak egy felkiáltójeles android logó-t kapok, de semmi menü...

Tudnátok segíteni, hogyan tudnék újra életet lehelni belé?

Előre is hálás köszönet!

(#12) smiti


smiti
addikt

Sziasztok!

Tudnátok nekem abban segíteni, hogy ez a tablet miért kapcsolhat ki, ha az akku töltöttségi szintje 65% alá esik? Ilyenkor minden beállítás el is veszik.

(#13) joka83


joka83
újonc

Sziasztok!

Segítséget kérnék hozzáértőktől!

Van egy Navon Raptor 7-es tabletem 8Gb-os. Egy hónapja lejárt a garija és olyat csinál, hogy ha ki akarom kapcsolni megkérdezi ugyan hogy kikapcsolom-e, de nem kikapcsol, hanem újraindul! Nem lehet kikapcsolni! :W Csak akkor kapcsol ki, ha lemerül!
Újraindulás után már úgy tölt be a rendszer, mintha visszaállítottam volna alapba (gyári)! Elveszti a wifi jelszót, a play áruháznál újra be kell lépnem, az háttérkép a gyári és a nyelv angol! Ja! és nem tok letölteni semmi alkalmazást mert azt írja ki, hogy nincs elég tárhely, pedig csont üres!
Sőt egyszer csinált olyat is hogy ami a belső tárhelyen volt videó, eltűnt újrainduláskor!

Kérdés: mi lehet a gond szerintetek? Mit csináljak vele? (gyári visszaállítást már többször próbáltam, de nem ok)

Kössz!

Üdv,
Joka83

(#14) pideryus válasza joka83 (#13) üzenetére


pideryus
csendes tag

Ugyanez volt a problémám nekem is, visszavittem az extrémbe (volt még rá gari), egy hónap gondolkozás után visszaadták az árát. Kipótolva az összeget vettem egy jobb tabletet.

(#15) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

üdv, valakinek nincs raptor 3G-hez működő romja? az xda-s csávóka twrp recovery-ét feltettem, azóta bootloopos a tabletem...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Navon raptor 7
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.