Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Somatom válasza rba (#200) üzenetére


Somatom
veterán

Mert még nem próbáltad jó bringával. A Simson endurom féke, futóműve sehol sincs a bringáméhoz képest. 60-70 között tök nyugodtan gurulok lefelé Dobogókőről, vagy az Istenhegyi úton.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#202) beef válasza Somatom (#201) üzenetére


beef
őstag

Mert te egy állat vagy!
:DDD

(#203) Reggie0 válasza Somatom (#198) üzenetére


Reggie0
félisten

". A millás kategória más tészta, mert az még az úttesten is megállja a helyét, ha a jogszabály odakényszeríti."
Kivetel, ha le kell vizsgaztatni es azon nem megy at.

De egy szint felet ugyis mindegy, csak a motoros rendortol kell felni.

[ Szerkesztve ]

(#204) Napfénysüti válasza Somatom (#201) üzenetére

Így van, nekem kicsivel 80 felett volt eddig a max de atomstabil volt a bringa. :K

Més que un club!

(#205) Somatom válasza Reggie0 (#203) üzenetére


Somatom
veterán

Eddig a legalitás keretein belül maradásról volt szó. Full illegálban bármivel nyomulhatsz. Ha gázturbinát raksz a rollerre, akkor még a motorosrendőrtől sem kell tartanod. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#206) Somatom válasza beef (#202) üzenetére


Somatom
veterán

Tény, hogy a bringát részben rosszalkodási célból vásároltam. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#207) Szabi® válasza Somatom (#206) üzenetére


Szabi®
addikt

Rosszalkodni 650-es enduroval lehet kerékpársávon . . . ;]

(#208) Somatom válasza Szabi® (#207) üzenetére


Somatom
veterán

Az nekem kevés, de ha tehetném, akkor persze motor lenne. De, a környékünkön nincs járható terep. Szóval, külön program lenne, hogy utánfutóra teszem a mocit, és elviszem vmi enduro terepre. Átgondoltam és rájöttem, hogy ez nekem nem fér bele. Így lett helyette a bringa.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#209) Szabi® válasza Somatom (#208) üzenetére


Szabi®
addikt

50-60 ló baromkodni nem kevés, Simsontól jobb ;] . . . Nálunk még megoldható hál istennek hogy felpattanok rá, és árkon, bokron havernál legyek. Pedig rendszám kéne rá, de sajnos nincs . . . ;] Pecázos motor.

(#210) Somatom válasza Szabi® (#209) üzenetére


Somatom
veterán

Félreértettél. A bringasávban motorozást, mint rosszalkodást tartom kevésnek. Szoktam én is motorral ott menni, de csak úgy, hogy ne zavarjak bringást, mert ott ő az úr, én csak hitvány betolakodó vagyok.
Egyébként amióta megvan a bringa, azóta nem használtam a Simsont. A motorozás nálam Harley -t jelent, de az nem kifejezetten rosszalkodós motor. Meg, sajnálnám is arra használni.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#211) bteebi válasza rba (#200) üzenetére


bteebi
veterán

"Sima elektromos roller 25km/h sebességével ezen tápláléklánc legalja."

Igen, de tegyük hozzá, hogy a legkevésbé stabil (=legkönnyebb esni vele), a minikerekek és többnyire a lengéscsillapítás tökéletes hiánya miatt könnyen firkálhatsz vele. És a legmagasabbról esel (mivel állsz rajta; még rosszabb, mint egy kerékpár), miközben bukót gyakorlatilag fixen NEM viselsz. Szóval jó az a 25 km/h.

Mondjuk elsősorban nem a sebesség miatt veszélyes egy roller. Én valószínűleg 30-35, sőt bukóval talán 40 km/h-ig is engedném, bár az már talán kicsit overkill lenne. Egyébként a 25 km/h se olyan kevés a gyalogláshoz képest.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.