Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#808) CASper666 válasza GeryKKK (#807) üzenetére


CASper666
tag

Hi!
Köszi az infót. :R Nem tudtam hogy innen is elküldik postán. Szerintem fizu után meg is rendelek egy ilyen kis aranyost. :)) Legfeljebb összeszedem haveroktól a rendeléseket dohányra, szénre, stb. hogy osztozzunk a postaköltségen. ;]

Mosószerrel még én sem próbáltam, csak olvastam róla és elég logikusnak tűnt a magyarázat a tányérral. -Mert soxor olvastam hogy ne mossuk ki mosószerekkel mert átveszi a szagát.
Hát akkor marad a citromos víz, esetleg citromlé. :) Nekem a tiszta víz is kihozza a szagokat, csak használat után minél előbb érdemes átöblögetni. A tartályt pedig ilyenkor megtöltöm tiszta vízzel és azt benne is hagyom következő használatig (általában max másnapig :D )
Így nekem nagyon minimálisan érezhető az előző töltet szaga, de időnként citromos vízzel is tisztítom, csak lusta vagyok mindig azzal :DDD -Meg nem is lenne kifizetődő, mivel 1 üveg c.lé, vagy fél Kg citrom elmegy 1 tisztításra :F
Még a csövet nem tudom teljesen szagtalanítani, bár valószínű hogy a citromos öblögetés jó lenne arra is.-Csak olvastam hogy a valamilyen vas szálakkal van merevítve (vonzza is a mágnes! kipróbáltam.) és félő hogy az rozsdásodhat benne :F

Képet dobhatnál a sapkáról! Érdekelne hogy sikerült. :)

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.