Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#554) Amonka válasza Shim (#553) üzenetére


Amonka
csendes tag

Kedves forumosok.
BUEK, azaz szeretetben, bekessegben, egeszsegben gazdag boldog uj evet kivanok mindenkinek.

Mi is pipaztunk szilveszter ejjelen. En fel liter rumot ontottem az edenybe, es vizzel potoltam a megfelelo szintig.(nekem 1 meteres pipam van) Barackos es cseresznyes dohanyt szivtunk. Nagyon jo volt.
Nagyon bizgatja a fantaziam, hogy milyen lehet egy al fakher, vagy el basha markaju dohanyt szivni. Ezekbol lattam a hentesnel, Budapesten, igaz dragabbak voltak, de gondolom sokkal jobb minoseguek is. Szivesen kiprobalnek ugyanabbol az aromabol tobb markat is. Az interneten nezegettem, milyen boseg van dohanyvalasztekben, mi pedig csak azt a nakhla markat szivjuk, abbol is a legolcsobbat.
HA valaki probalt mas markat is, kerem irjon tapasztalatairol.

En a kg-os szenet szeretem hasznalni, amit konyhai gazegonel lehet meggyujtani. Ebbol is sok fajta van. nekem volt olyan, ami nagyon nehezen gyulladt meg, es nagyon hamar kialudt, a hamut erosen kellet lekaparni. Ki is dobtam a szemetbe. Most viszont egy sziriai(feher csomagolasu) szenem van, ami nagyon jol eg, es nagyon gyorsan meggyullad.

Pusz mindenkinek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.