Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37) Wilson


Wilson
csendes tag

Sziasztok!

Én pont most szereztem be egy gyönyörűt, 1 méter magas.
4500 Ft volt Jordániában, egy haverom vette nekem.Itthoni áruk kicsit irreális, aki tud hozasson keletebbről.
Kicsit gondban voltam/vagyok a használatát illetően, bár tegnap végre sikerült összehozni egy kb.45 perces, nagyon kellemes szippantást.
Sajna a neten magyarúl sehol sincs leírva részletesen, hogy is kell használni, csak annyit találtam róla, hogy dobj rá dohányt, fóliát lyukasztva, szenet azt szíjad.
Így elsőre nekem azért nem ment ilyen egyszerűen.
A dohányt, szenet a Móriczon vettem a 6-os megállójában az indiai boltban.1380Ft volt a dohány, 700 a szén.Kicsit drágálom, mert kint állítólag 300Ft körül van a dohány, hát dolgoznak egy haszonkulcsal az biztos.
Ott (boltban) azt tanácsolták, hogy a szénre is tegyek fóliát, mert úgy megtartja a hőt, lassabban ég a zoxigénhiány miatt.Ott a pipákon mép fedő is van, ami ezt a célt szolgálja.Külön nem lehet ott kapni, bár jó lenne egy.Sajna haverom vagy ottfelejtette, vagy szimplán elhagyta a széncsipeszt is, meg a szipkát.Ezeket lehet valahol kapni?A hentesnél még nem voltam, megnézem majd.
Szóval a használattal kapcsolatos kérdéseim:
1.Nem tiszta, hogy mennyi dohányt, és mennyire sűrűn ajánlatos beletenni.Nyomkodjam valamennyire bele, vagy inkább próbáljam meg levegősen tenni.
2.A fólia a szén alá.Bár most itt az egyik linketekben azt írták hogy szorítsam rá a dohányra, meg lyukasszam sűrűn.Ezt ti hogy szoktátok?Így nem ég el túl hamar a dohány?Nem lesz szívhatatlan, ha nem levegős?
3.A fentebbi hozzászólásokból úgy vettem ki, van aki nem is takarja le a szenet.Sajna kandallom nincs, ez a szén meg rohadt drága és úgy vettem észre, elég jól ég.Jordániában az étteremben vannak emberkék, akik egyfolytában mászkálnak és viszik a szenet,újragyújtják a pipákat.Most ha befedem, nem nagyon tudom igazgatni sem, meg pótolni sem a szenet.Ti ezt hogy is csináljátok?
4.Mennyire káros ez az egészségre?

Légyszi írjatok a dohányfajtákról tapasztalatokat, milyet érdemes venni, mert gondolom azért ebben is van rosszabb minőségű.

Amúgy nagon kellemes, feelinges dolog!Nagyon tetszik!

Ja és ha valakinek így natur snassz, szimplán az eredeti dohányhoz adalékot keverve lehet fokozni a feelinget.



Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.