Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 313313

    addikt

    válasz Zoli2 #48099 üzenetére

    Ki kell fizetni...
    MVM-nél az 50kwh visszirányban még teszt, 51kwh már önkényes bekapcsolás, ami fizetési szankciót von maga után. Lakosságnál rendelkezésre álló amper szorozva 15.000ft-al, max 1,5 milla. Cégnél rendelkezésre álló amper szorozva 30.000ft-al, max 15 milla.

    Én is írtam már jónéhány jegyzökönyvet emiatt. Tegnap voltam is tárgyaláson, 3,7-3,9 millió volt a vitatatott összeg, erre rájön még a kamat (1,5 éves történet) plusz a teljes per és ügyvédi költség...
    A tények és a jogszabályok alapján MVM nyeri majd az ügyet, a kivitelező el is ismerte, hogy ők akpcsolták be a rendszert és hagyták úgy. Tették mindenzt átvétel előtt. 27kW-os rendszer, az óra bemért visszirányba 470kwh-t.

    Én azt mondom meg kell próbálni megegyezni egy összegben, azt kifizetni, max a telepítő cégtől bevasalni, vagy ha még nincs kifizetve a teljes összeg a büntetést levonni a rendszer árából.

    HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés