Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Nagyon csendes billentyűzetet keresek (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Nos nagyon csendes billentyűzetet keresek mivel a gépemhez tartozó cucok közűl most ez a leghangosabb szóval nagyon zavaró a hangja fölleg este.

Nos akkor kíváncsi vagyok az ajánlataitokra illatve a tapasztlatokra a csendes billentyű terén.
Az biztos hogy nem gumi billentyűt szeretnék amit összelehet hajtani mert az baromira nem tetszik lehetőleg jól is nézzen ki de a legfőbb elvárás a hangtalanság.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#2) zsolt501


zsolt501
nagyúr

A címet elírtam kérem javítani :DDD

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#3) zsolt501


zsolt501
nagyúr

up

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#4) zsolt501


zsolt501
nagyúr

up

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#5) zsolt501


zsolt501
nagyúr

up

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#6) badbrother válasza zsolt501 (#1) üzenetére


badbrother
aktív tag

Volt valaki aki zsirral, hangtalanitotta a billentyüzetet, keress ra a temara, erdekes.

(#7) HM21 válasza zsolt501 (#5) üzenetére


HM21
tag

Vagy pedig lehet kapni ilyen vízálló billentyűzetet, teljesen gumiból van, össze is lehet göngyölni. Nem sok hangja lehet... Linket sajna nem tudok dobni.

ÜDV : HM21

(#8) zsolt501 válasza HM21 (#7) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Hát gumi billentyűzet nem igazán kell mivel az ismerősőm vett de nincs megelégedve velem mivel nem mindegy hogy hogyan van leűtve.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#9) mg105


mg105
senior tag

nekem KB-21e-Scroll billentyuzetem van, es nagyon tuti, mellette jol nez ki:

(#10) mg105


mg105
senior tag

a kep tul nagy, itt a linkje:
http://mappa-data.prim.hu/data/5d/5d873883/49943e83/KB-21e-Scroll.jpg

(#11) baliii válasza zsolt501 (#1) üzenetére


baliii
senior tag

notebook bill-t buheralj hozza a gepedhez, azok a legjobbak! mondjuk nem kis munka...

[Szerkesztve]

(#12) rATdrAgOn válasza zsolt501 (#1) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Apple USB Pro. :)
Sajnos mar csak feherben kapni :(((
Nagyon csondes, nagyon kicsi, raadasul megfizetheto... 12k+FA
(En jovo7-en megyek venni egyet ;])

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#13) wipes


wipes
senior tag

Esetleg egy ilyen? Bővebben: link

(#14) rATdrAgOn válasza wipes (#13) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Nemgyerebe. :)
Tul sok extra gomb van rajta, ami engem zavar. :)
Az apple felen sokkal kevesebb. ;)

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#15) zsolt501 válasza wipes (#13) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Ezt lehet magyar ékezetesben kapni ill. mibe kerűl?

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#16) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Azt kihagytam hogy magyar ékezetes bill-t keresek.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#17) rATdrAgOn válasza zsolt501 (#16) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Apple USB is csak _MAGYAR_ verzioban letezik, ha azonnal akarod. :)
Ha esetleg US kiosztassal kered, akkor varhatsz ra 2-3 honapot minimum. ;)

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#18) zsolt501 válasza rATdrAgOn (#17) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Képet tudsz rolla adni??

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#19) Petie


Petie
veterán

én is genius kb21-e tudom ajánlani. az van nekem is.

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#20) zsolt501 válasza Petie (#19) üzenetére


zsolt501
nagyúr

És csendes? illetve mibe kerűl?

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#21) rATdrAgOn válasza zsolt501 (#18) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Problemas, de szerintem az Bővebben: link oldalon talalsz rola kepeket dogivel... az osszes mostani mac ezzel van szallitva :DDD
Fincsi, csondes, kicsit draga, de jo. ;)

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#22) zsolt501


zsolt501
nagyúr

És Pc vel hogy hozod össze? Mivel ez más rendszer

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#23) wad


wad
tag

Tobb gyarto is csinal mar notebook stilusu billentyuzetet,


nekem egy ilyenem van a nemetektol:



nagyon finom halk, foleg azert vettem. persze nem neked valo, mert nemet kiosztas van rajta (nem szabad nezni, es akkor nem zavaro :) ).


de csinal mas is ilyesmit:

Bővebben: link

a szuk keresztmetszet a magyar kiosztas lesz...

(#24) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Én is valami ilyen noti jellegű billentyűre gondoltam csak az árakkal nem vagyok tisztában.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#25) zsolt501 válasza wad (#23) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Nagyon tetszik egyépként ez a billentyű

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#26) zsolt501


zsolt501
nagyúr

up

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#27) zsolt501


zsolt501
nagyúr

up

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#28) Zimezoom


Zimezoom
tag

Itt láttam:
Bővebben: link

Pay attention, or pay the price!

(#29) The7up


The7up
tag

Szerintem a notebook bill. (compaq és toshiba) szerintem kifejezetten zajos, viszont a rádiós logitech-em nagyon meggyőzött.

Igazán makacs madár a sün. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

(#30) rATdrAgOn válasza zsolt501 (#22) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Barmilyen meglepo, radugod es megy. :)
A par specko gomb az okozhat problemat, de amugy hibatlanul mukodik. :)

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#31) Out


Out
addikt

En is keresek egy csendes billentyuzetet es olyat amelyik kek szinu es ps/2-es, a Thermaltake kek billentyuzeten kivul ismer valaki ilyet?

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#32) Out válasza Out (#31) üzenetére


Out
addikt

up

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#33) PapaMaci válasza wad (#23) üzenetére


PapaMaci
őstag

Ez nagyon jol néz ki! Én is valami hasonlora vágyom!
Amit belinkeltél... Hát nem is tudom... 50€ egy billentyüzetért... Az ~12.000HUF...
Annyiért inkább a notimon gépelek (igaz az is német).

...mint az közismert...

(#34) wad válasza PapaMaci (#33) üzenetére


wad
tag

viszont remek darab.. mar akit nem zavar, a nemet kiosztas. na meg az, hogy gyakorlatilag notebook meretu. nem szoktam sokat kolteni a gepemre, idonkent egy ilyen 50 euros dolog belefer, ha jol nez ki.

(#35) killahdrums válasza wad (#23) üzenetére


killahdrums
senior tag

Vki tudja hol lehet ezt a Cooler Master billentyűzetet kapni???

Léci, léci, léci... :DD Nagyon kéne...

There is no God, just Technology...

(#36) chop


chop
őstag

genius slimstar (noti bill, fekete, magyar kiosztas)
6-7 k brutto
ha meg aktualis...

(#37) chop válasza killahdrums (#35) üzenetére


chop
őstag

melyiket is..?

(#38) killahdrums válasza chop (#37) üzenetére


killahdrums
senior tag

Bővebben: link

...erről lenne szó! :)

There is no God, just Technology...

(#39) Pompi válasza chop (#36) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

6-7 k brutto

:Y

Ennyiért hozol te? Csak mert boltban 3600+áfa... (Bővebben: link)

Feel Good Inc.

(#41) StaChys


StaChys
tag

Szerintem aki vékony, halk bill-t keres érdemes megnéznie ezt is:
Bővebben: link

Ha jól emlékszem a Metroban láttam USB-s madzagos verziót 7000 körül (normál kiosztással!), és lehet kapni a ''Hülye''MM boltban drótnélkülit is, de annak tényeg notis a kiosztása, és kicsit drágább, de nem sokkal. Bár ha sól tudom, ez nem ollos megoldású, csak simán vékony, de még nem szedtem szét megnézni... ;]

(#42) chop válasza Pompi (#39) üzenetére


chop
őstag

ooo..nem vagyok friss ebben, kb 2 honapja nezegettem billeket, akkor 6 korul volt, aze mondtam

(#43) Doviziozo válasza Kalandor (#40) üzenetére


Doviziozo
aktív tag

Jah ,ilyen van havernak is, szinte hangja sincs. :)

Forza Rossoneri!

(#44) voortex


voortex
tag

én 2 nappal ezelőtt a metroban vettem egy fujitsu siemens slim billentyzűzetet. Halk, nemkell nagyot nyomni a billentyűkön és elegáns :)

A processzor füstel működik, ha kijön belőle a füst nem működik tovább.

(#45) voortex


voortex
tag

ahh nagy a kép mind1 :DDD

A processzor füstel működik, ha kijön belőle a füst nem működik tovább.

(#46) hunluigi válasza voortex (#44) üzenetére


hunluigi
senior tag

hát nem leszel a modemesek kedvence.... ;] Legközelebb legalább vágjad, mert ezek a faltól falig fotók... :(

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#47) Sianis


Sianis
addikt

Logitech gyártja a legcsendesebbet. összehajtható, vízálló, ütés álló, teljes mértékben hangtalan, hiszen nincs benne mozgó alkatrész...

(#48) PrinczA válasza Sianis (#47) üzenetére


PrinczA
őstag

link?

(#49) PrinczA válasza voortex (#44) üzenetére


PrinczA
őstag

mennyi volt?

(#50) killahdrums


killahdrums
senior tag

Én még mindig nem tudom, hogy az általam belinkelt billt lehet e magamévá tenni vhol... :O

Senki nem tudja? :F

There is no God, just Technology...

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Nagyon csendes billentyűzetet keresek (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.