Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nagyker, genius és én

Hozzászólások

(#1) Peet


Peet
senior tag

Érdekességként írom le azt ami most történik velem, hátha esetleg tudtok valami ''használható'' ötletet adni, vagy segíteni.

2 hete vásároltam egy nagykerben 1db Genius 2.0-ás hangfalcuccost, kicsit komolyabbat 10 + ÁFA-ért. Hazavittem, kipróbáltam, nagyon szép, nagyon szépen szól, egy dolgot kivéve: ha tekergetem a hangerőszabályzót akkor recseg a bal csatorna. Ha a hagnfalon lévő fejhallgató aljzatba dugok egy fülest akkor is ugyanez a szitu.
Gondoltam egy kis spray megoldaná a helyzetet, de nehogy már az új hangfalat szétszedjem (ugrik rögtön a gari) így inkább visszaviszem a nagykerbe (még 3 napon belül).
A nagyker azt mondja, nincs csere (mert nagyker bla bla bla) szóval csak vissza tudják küldeni javításra a geniusnak, de minimum 2 hét.
Háááááát jó, egye fene, küldjék vissza, majd csak megleszek valahogy addig nélküle. Hangfal becsomagol irány a gyártó. Én türelemesen várok. (tudni kell, hogy mikor bevittem a nagykerbe a hangfalat nem igazán láttam mikor írták fel amit mondtam a hibáról)
2 hét pont ma letelt. Sajnos sok ma bent a dolgom, így egy munkatársam szaladt el érte. Elhozta, kipróbáltam, és szomorúan tapasztaltam, hogy a bal oldali hangszóró egyáltalán nem szól. A fejhallgató kimenetében látszólag minden ok, de mintha még mindig recsegne is hangerő állításkor (ezt most pontosan nem is tudom, mert akkorára dagadt a fejem a méregtől, hogy most már a bal hangszóró sem szól.
Gondoltam veszek egy átkötő kébelt a két hangfal közé, hátha csak az a baj. Még dolgozok nem vettem semmit, de egyáltalán nem biztos, hogy nekem kellene vennem valamit is.
Most alig várom a munkaidő végét, hogy visszavihessem ismét a hangfalat ebben a nagy hóban és hozzávághassam a nagykeresekhez, ha nem cserélik azonnal ki újra, vagy nem adják vissza a pénzem.
Ha megint vissza akarják majd küldeni a gyártónak, nem is tudom mit csinálok velük.....

Grrrrrrrrrrrrrrrrrrr :(( :(( :(( :(( :((

(#2) Ariadne válasza Peet (#1) üzenetére


Ariadne
őstag

Kérj papírt először is minden alkalomról, amíg náluk van a cucc, a beadásról és a visszaadásról is, azzal az idővel meghosszabbodik a jótállás.

Másrészt jogod van ahhoz, hogy megjavítsák, ha ez nem megy vagy nem akarják, kicseréljék egy másik ugyanolyanra, ha pedig ez sem lehetséges, akkor visszaadják a teljes vételárat. És legközelebb érdemes ott helyben kipróbálni/tatni, mielőtt átvennéd, és eleve át sem venni, amíg nem jó.

Szvsz indíthattad volna a Garanciális problémák vagy ilyesmi című topikban is, ott a helyén lett volna...

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#3) Koban válasza Peet (#1) üzenetére


Koban
tag

Melyik nagykerbe vetted?különben nemszolgálnak ki magánszemélyt,csak kiskerest mint én :R

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nagyker, genius és én
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.