Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Volánbusz

Hozzászólások

(#38) eziskamu válasza stangli (#37) üzenetére


eziskamu
addikt

Jé, még él a topik? Amúgy tényleg szemét volt a soför, az utasok is biztos szívesen vásároltak volna ott :D .
Na lényeg az hogy nem csak az utasokra kellene ellenőr, hanem a sofőrökre is, hogy betartják-e ők is a játékszabályokat. Na a kedvenc viccem az a tábla, hogy a sofőrrel menet közben beszélgetni tilos. Persze nem beszélgetnek, csak megosztják haverjaikkal a gondolataikat, na meg hogy dohányozni tilos, az is egy jó tréfa, írtam is már róla a logoutra. Na jó, biztos monoton és nehéz szakma ez, pláne annyiért. De a fenébe is miért mindig az utas szív?
A múltkor meg majdnem ledobott a soför a buszról, mert azt hitte, hogy a dátum az idéglenes diákomon a lejárati idő nem pedig az érvényesség kezdete. Mondjuk már én is megijedtem, hogy nem-e elírták.
Ja én is tapasztaltam már olyat, amit mások írtak, busz belsejében a tábla: 100ezer kilóméter (vagy mennyi) balesetmentesen, aztán induláskor majdnem belerohantunk egy kocsiba. Na ekkor páran közelről megcsodálták a padlót, vagy a másik utas hátát.
Jó most lehet hogy sofőrellenesnek látszom, de mindezek ellenére elismerem, a nagy részük (legalább is a környéken) megpróbálja rendesen elvégezni a munkáját, a főnökeik se biztos hogy a helzet magaslatán állnak, valamint sofőrök is biztos kibészélik a hülye utasokat. Talán még engem is :)

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Volánbusz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.