Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45) pz0009


pz0009
csendes tag

A Voda rendszere több,mint érdekes.

1.: Barátnőm átváltott Duóra,mert én T-s voltam,és hirdették a jóváírást a más hálózatból fogadott hívások után,tudjátok,900 Ft félóránként.Az első hónap nagyon király volt,kapott is 2700 Ft.-ot.Na,király,gondoltam,de a következő hónapban nem jött semmi.Pedig biztos,hogy megvolt a félóra.Gondoltam,majd legközelebb.Hát nem.Mondtam barátnőmnek,menjen be,reklamáljon,de ő nem az a tipus,meg ideje sem nagyon van ilyen ''hülyeségekre''.Aztán elolvastam az apróbetűs részt,ahol az volt írva,hogy ennek a jóváírásnak a számlázása a V saját kis dolga,reklamációval nem lehet élni ezzel kapcsolatban.Fa..a.

2.: Untam a T lehúzását,szerintem a legdrágább,gondoltam,veszek egy Vitamax kártyát,
és amikor olcsóbb,arról telefonálok.Feltöltöttem 12500-al,minek szarakodni,kaptam 15000-et,minden jó volt.Megrenedeltem a wapot is.Egy hónap alatt kétszer küldtek olyan sms-t,hogy átléptem az 1 megás korlátot,ilyenkor vonnak még le lóvét a kártyámról,és erről sms-t kéne kapnom külön.Sms nem jött,pénz ment,az 1. hónapban 2x375 + 2x kb. 500 Ft-ot vontak le csak wapra.(elvileg a max. 1500 Ft-ot vonhatnának,ha tudnának számlázni).15000 Ft három hónap alatt úgy pörgött le az egyenlegemről,hogy közben a T-nél kb. havi 4000-rel fizettem kevesebbet.Szerintem ''ellopták'' a pénzemet.

Kérdésem:Kártyásoknál van valami olyan,mint előfizetéseseknél a részletes számlakimutatás?

Úgy döntöttem,jobb az előfizetés,ott legalább látom,hogy mi,mennyi,miért.De csak T vagy Pannon.

Ui:Nekem a T-nél >4 év alatt 2-szer számláztak rosszul,max. 2000 Ft értékben,de három telefonhívással megoldottam,és nem kellett várni egyszer sem.

Üdv,és bocs,ha sokat pötyögtem.


[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.