Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16) Oreg_Nene válasza Bog (#11) üzenetére


Oreg_Nene
tag

1. Mondtam már nem akartam barba-trüközni a készülékkel, és a szolgáltatással sem. Kellene egy kis bizalom a szolg részéről a nyomorult ügyfél felé aki igénybe merte venni a szolgáltatásukat.
2. Nézd, össze vissza hazudtak/vagy realitásnak ellentmondó tényeket dobáltak a levegőbe, amit később megcáfoltak. Mondom 10 hónapon keresztül hibátlanul működött, tehát akkor jött az sms amikor a VCM szerint is 75 vagy 100mb-nál jártam. Most azt állítja hogy javítottak a rendszeren vagy frissítettek de az egész sz*rabb lett az én szemszögemből. Szánalmas, hogy felhívnak és azt mondják kivizsgálták az ügyet és átléptem 1mb-val a határt, DE amikor megkérdezem, hogy lett 248mb visszakérdez hogy MICSODA? Nem is tud róla, tartsam a vonalat? Hát ez volt a panaszom egyik pontja! ! A másik meg az hogy amikor lekapcsolták a VCM szerint 62mb jártam. Persze tákéjoztatú jellegyű de nem 1-2mb hanem 38mb vagy ha jobbatt tetszik 38% hibaponttal számol a VCM. Mégegyszer hagsúlyozom ''régebben'' mindig akkor jött az sms és akkor kapcsolták ki amikor a VCM szerint is ki kellett volna :R
3. kompenzálás nuku de én már csak röhögök, valszeg jön a pannon

Valaki SE T610 + sim + egyenleg még mindig eladó! :P

ui: - jó az aláírásod

''A mohóság motivál. A mohóság tisztánlátáshoz vezet, összefoglalja az evolúciós lényeget. A mohóság minden formája életért, pénzért, szerelemért, tudásért fellendítette az emberiséget.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.