Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98745) kali válasza kchris78 (#98739) üzenetére


kali
legenda

Nagyjából így. de szép is lenne, ha egyik szolgáltató előfizetői elszipkázhatnák a sávszélességet a másik tábor elől, ám ennyire egyik szolgáltató sem buta.
Én is kíváncsi lennék a különböző hálózati módik használatának a százalékos értékére, bár tippem az lenne, de valóban sok befolyásoló tényező van, pláne vidéken olyan helyeken, ahol csak 2G és 4G van, mert bár van VoLTE, de arányában nincs még döntő többségben a VoLTE képes készülékek aránya, sőt.

Bferibörs: Igen, ezért írtam én is, hogy a készüléktől is függ, ezért nem mindig igazságos eltérővel készített méréseket még azonos helyen sem összevetni.
Ezért szoktam azonos készülékben (is) rámérni, az a biztos.
A telefonom Cat18 3CA 1200/150 Mbps LTE-A modullal rendelkezik, kétkártyás és dual 4G (dual VoLTE is), így azzal megfelelően tudok mérni.
Csak érdekesség gyanánt: Tettem be korábban (ide is) nagyon vidékről 120 Mbps körüli mérést, ami 4G 800 MHz 20 MHz hálón készült, tehát 4G+ sem kell hozzá, papíron elég lenne egy 150 Mbps tudású készülék, de olyannal nem ment azonos helyen sem 100 Mbps fülé egyszer sem az eredmény.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.