Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98395) teleahocipöm


teleahocipöm
senior tag

Pár hete tönkrement szüleim a régi telefonjuk, adtam helyette egy kártyafüggetlen okostelefont, de abba kisebb SIM kell. Nosza anyu átballag a Telekomhoz kicseréltetni, de elküldik dolgavégezetlen, mivel nem az ő nevén van a kártya.
Rendben, tegnap délután apu, anyu együtt mennek vissza, a kártyát kicserélik kisebbre, de az ügyintéző közli velük, hogy ki kell függetleníteni a telefont, elhitték, hazajöttek és ma mondják nekem, én persze hitetlenkedem.. Szétszedem összerakom és tényleg nem működik. ................
Irány a Telekom másik egysége, ott elmondom, mi a helyzet, rossz a kártya és édesapám nevén van. Na akkor akkor nem tud segíteni -mondja. Hát, annyit csak meg tud nézni,-mondom- hogy valóban rossz-e kelletlenül, de megteszi és megállapítja valóban rossz, de nem tudja kicserélni, ....... meg aszongya, hogy a szüleim miért nem nézték meg ott a telefont, hogy működik-e. Mondom azért, mert az ottani ügyintéző azt mondta nekik, hogy függetleníteni kell a telefont. Ja... Igen ja. Azért van ott a szakember, hogy megnézze, kipróbálja és működőképes állapotban adja vissza a telefont, nem pedig úgy hogy még több gondot okoz még másnak is. Kicsit feldúlt voltam, mert nem erre számítottam, nem a lepattintásra... gondoltam, törekedni fognak a probléma megoldására, de nem...

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.