Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98221) Roleq válasza kali (#98220) üzenetére


Roleq
csendes tag

Értem, amit írsz és nem is vitatkozom. Attól, hogy egy törvény vagy rendelet logikátlan vagy nem életszerű, attól még be kell tartani és kész. Csak azt nem értem, ha van egy előfizetésem, ami a nevemre szól és még a nevemre veszek egy Dominó kártyát is, mennyivel másabb az egyik SIM státusza, mint a másiké? Adategyeztetek, megadom a feltöltőkártyához ugyanazokat az adatokat, amiket az előfizetésemhez is adtam, akkor mi lehet az a változó, ami miatt egyiket évente egyeztetni kell, a másikat pedig soha többet? Az a baj, hogy a magyar jogalkotás teljesen indirekt, abból indulnak ki, hogy én, mint vásárló, fogyasztó, vissza fogok élni azzal, hogy valamit vásárolhatok vagy valamilyen szolgáltatást igénybe vehetek. Aki vissza akar ezzel élni, az úgyis megteszik és talál is lehetőséget, hogy megtegye, mindenki másnak pedig felesleges és bosszantó procedúra. De egy mondat erejéig visszatérve a saját esetemre: Anyukám 18 éve használja ezt a kártyát, valószínű, hogy nem most fogja átadni Ahmednek, hogy robbantson a Bivalybasznád-alsón, a kispiacon vasárnap reggel, amikor olcsóbb a tojás.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.