Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97871) rothfb


rothfb
veterán

Sziasztok.

Most cseréltettem ki a sim kártyámat, mert olyan régi volt, hogy csak max a 3g-t tudta. Dominós vagyok, domino fix díjcsomaggal, maraton 4gb-os nettel, amit 4g-n is használhatok. Az új kártyával már csatlakozik is, tehát megvan a 4g-s sim, 4g-s net előfizetés és egy Galaxy s4-es telefonom van, ami tudja is a 4g-t 150/50-ig ha jól emlékszem. Szóval csatlakozik, működik, tökéletes, sokkal jobb a lefedettség is.
A kérdésem az lenne, hogy mennyinek kellene lennie a sebességnek, mert elvileg itt Oroszlányon (nincs 4g+ még) sima 4g-vel 150/50-nek kellene lennie. Nekem 30/10. Igaz az stabil, de mégsem annyi, mint írják. Végül is mennyinek kellene lennie? Ez normális, hogy ennyi? Nem vagyok ebben jártas ezért kérdezem. Nem gond, hogy nem 150, végül is nem akarok torrentezni, vagy mit tudom mit letölteni. De azért egy kérdést megér, mert többet vártam, ennyi volt 3g-n is. Igaz nem volt ilyen stabil a lefedettség.
Előre is köszönöm a válaszokat!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.