Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96401) Indian74 válasza Soulfly842 (#96400) üzenetére


Indian74
senior tag

Nagyon köszönöm a segítségedet,de már azt sem tudom milyen bolygón vagyon,felidegesítettek de nagyon.
Így már érhető(BB) a dolog,és ezt fogom is érvényesíteni.
Nos az Telekom saját üzletében voltam,az ALLE-ban,ahogy írtam előbb is,csak is a mostani előfizetésemhez járó 0-ft os telefont kaphatok,mert én nem is fizettem a telefonért,semmi előleget,se törlesztőt,de én aláírtam két évet a Mobil S csomagra meg a korlátlan nettre,de az mit sem számít,mert akkor az a mobiltelefon AKCIÓS volt,most ilyen nincs csak is PL P10 lite kaphatok vagy valamilyen hasonló készüléket ami az oldalukon is fent van,CSAK IS 0 FT-OST KAPHATOK,így ezt szó szerint kijelentették,bármit is mondtam nek,iPl fogyasztóvédelem,vagy ha vállalom,törlesztőben is vihetek PL S8.
Érdekes ez a történet számomra,potyára felmentem,és itt állok egy kis sz.tyok telefonnal ami max. telefonálásra használható.
És bocs mindenkitől,ha érthetetlen voltam,és nagyon köszönöm még egyszer a sok-sok segítségeteket :R

NAGYPAPA

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.