Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88000) Keem1 válasza otps (#87997) üzenetére


Keem1
addikt

Abszolút, tényleg különbözőek vagyunk, nem is ásom el a prepaid-et, sőt, arra is szükség van. Ahogy írtam: alma és körte.
De nekem megér egy bizonyos felárat, hogy "prémium" legyek. Maximalista vagyok, bizonyos dolgokban nem érem be kevesebbel, mint amivel beérhetem.
Nem fogok a város másik végébe elmenni, mert ott 280 helyett 220 forint a kenyér. Ez ugyanez. Havi 3000 forintot (példa) prepaiddel is elbeszélgetnék, akkor meg tök mindegy, hogy előfizus vagyok-e. A díjcsomagom hálón belüli korlátlan, az összes ismerősöm telekomos. Fix díjat fizetek, és nem kell néznem, van-e elég pénz a kártyán. Nem azért beszélek sokat, mert korlátlan a csomagom, hanem fordítva. Korlátlan, mert sokat akarok beszélni. Ha esetleg az a ritka eset állna fenn, hogy privát célból más mobilt kéne hívni, akkor meg ott a Voda Red.

Na jó, a véleményem átadtam, offot befejeztem, mert egyrészt kiteszik a szűröm, másrészt az utcán sem szemetelek :DDD

2500 Ft+net a számomra a gyakorlatban teljesen korlátlan csomag. (ahogy írtam, csak telekomos ismerőseim vannak). Ne vicceljünk már azzal, hogy nekem nem ér meg havonta 2500-at, hogy bármennyit telefonálhatok.

"Egy tudatos vásárló egyszerűen csak nem fog 2x annyit fizetni a percdíjért, ha nem muszáj."
Ezzel az erővel moziba se menjek, mert majd a tévében ingyen is leadják a filmet (valamikor, hónapokkal később).

Azt próbáljátok megérteni, hogy néha nem a szigorúan vett forintos összegek számítanak, hanem ha a mérleg serpenyőjébe beleveszel mindent, akkor hova billen. Nálam az előfizetés felé.

87999: 8 neked meg jó adategyeztetést évente :P

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.