Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41912) kali válasza vizslakutya (#41910) üzenetére


kali
legenda

ennyit, nem a készülékek jóárasítása a cél a hűség mellett...
listaáron vettem hétfőn iphone 5s készüléket, 215 e ft volt úgy, 1 év hűséggel 213 e ft lenne, 2 év hűségre pedig 210 e ft - csak az előfizetésre, díjcsomagra sosem írok alá hűséget -, és bár több előfizetésem is van, amik közül van mindig olyan, amin épp nincs hűség, jelenleg is, de egyszerűen nem érte meg 1 vagy 2 év hűséget aláírni 2 - 5 e ft olcsóbbság miatt! :(
1997 áprilisa óta vagyok a szolgáltató előfizetője, akkoriban jelentősen olcsóbbak voltak a készülékek hűség aláírása mellett - ráadásul eleinte csak 1 év hűség volt -, de azóta folyamatosan romlik az arány, néha alig mennek már a korrekt forrásból, megfelelő számlás és gyártói garis független készülék ára alá, illetve néha egyik vagy másik nagyobb áruház olcsóbban adja akcióban a független készüléket. :(((
most is csak azért nem vettem független iphone 5s készüléket - korrekt forrásból, megfelelő számlával és gyártói garival 221 e ft -, mert a szolgáltatós esetén újraindul a teljes egy év jótállás egy esetleges csere esetén, amíg a függetlennél nem.

prannk; szia, a fordulónap csak az adatforgalmi keretre vonatkozik, a számlázási ciklushoz semmi köze, utóbbinál a hónap első napját kell(ett volna) figyelembe venned.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.