Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28649) slecht


slecht
aktív tag

Sziasztok!

Előre bocsátom, hogy nem vagyok mérges és nem haragszom senkire, csak érdeklődöm, hogy miért van ez?
(Persze a pénz nagyúr, mert gondolom ez az alapvető válasz.)

A napokban vettem a T-től egy Sony Xperia L-t. (Most ne menjünk bele, hogy megéri-e, meg hogy jó teló-e, mert nekem bőven kielégíti a követelményeket és kész.) A mai napon az egyik fórumban látom, hogy az egyik tag linkel egy oldalt ahol ez a telefon 59k-ért függetlenül elvihető. A "vicc" az egészben az hogy a teló a T-nél 76k-ba kerül. Kérdem én, hogy miért van ekkora különbség az árak között? Van olyan szolgáltatása a T-nek, ami megéri a felárat vagy simán csak túl vannak árazva a készülékek és a pénzről szól minden?
Én nem találtam más választ csak, hogy a pénzt hajhássza az összes szolgáltató, és nem tudom mi a helyzet a többieknél, de a T még magához is "láncol" azzal, hogy nem is független telót ad a kezedbe. Ja, azt elfelejtettem írni, hogy Dominóval együtt vettem a telót a webshopban, tehát elvileg még 10%-kal olcsóbban is jutottam hozzá. Hozzá tartozik, hogy elvileg ugye nincsen postaköltség és korrekten intéződik minden amíg a futár a kezedbe nem nyomja a telót, de a kérdés szerintem akkor is helyénvaló.

Mondom még egyszer, hogy senkit nem akarok bántani, vagy hibáztatni (magamon kívül) csak lehet, hogy tudtok nekem értelmes választ adni az efféle árbeli különbségekre.

Szerk:
Természetesen nem csak a T játssza ezt, mert ahogy néztem a többi szolgáltató is kb annyiért adja ezt a telefont.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.