Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26564) kali válasza zoli62 (#26539) üzenetére


kali
legenda

t-mobile föggő, t-s firmware verzióval rendelkező - saját - sony xperia z, semmit sem módosítottam, csak a gyárilag adott alkalmazások vannak rajta, semmit sem telepítettem utólag, de nem is távolítottam el;

1

két origo ikont is látsz, a kék az origo alkalmazás, a fekete pedig a böngésző ikonja, aminek a címsorába bármilyen weblap elérési címe beírható, tehát lehet vele böngészni!
az alábbi képen láthatod a chrome böngészőt is, ami szintén alapban a rendszer része, nem külön és utólag lett letöltve;

2

már korábban, az sgs2 telefonom esetén is teszteltem, hogy alapban földgömb a böngésző ikonja, de ahogy beolvass a a t-s sim kártyát, máris origo ikon lesz, független firmware verzió, és független készülék alatt is kipróbálva, tényleg így működik!

visszaolvastam az összes érintett n97 firmware verziót, volt egy t-s variáns, ahol nem került alapban bekonfigurálásra az ota hozzáférési pont, így ott csak a manuális beállítás után lehetett előcsalni adott funkciót, de ott sem volt szándékosan kivéve, csupán akkoriban még nem volt képes a rendszer minden automatikusan beolvasni a sim kártya alapján - ez android alatt is csak utóbbi időben megy rendesen.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.