Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25775) Phreetsie válasza Comes (#25768) üzenetére


Phreetsie
tag

"Felhívjuk figyelmét, hogy a szerződéskötés feltételeként a készülék árán túl mobilelőleg befizetése szükséges. Az előleg minimum értéke 10000 Ft. Kiemelt ügyfeleinknél eltekinthetünk a mobilelőleg befizetésétől. Amennyiben szükséges a mobilelőleg befizetése, annak pontos összegéről a telefonos adategyeztetés során tájékoztatjuk Önt. A mobilelőleg 100%-ban leforgalmazható."

elvileg csak aranykartyasok es platinasoktol nem kernek.. en ketszer vettem elofizut es nem voltam sem arany, sem platina. mindketszer kertek tolem 40ezer eloleget. mondjuk en mindenbe peches vagyok, szoval nem csodalkoztam. pedig sehol sincs hitelem + egyik szolgaltatonal sem voltam elofizus sohase /t-home-nal sincs multam/. mondjuk en mozaik xs dijcsomagot kertem es az kisebb es megis annyit kertek.. mindegy, legalabb sok ideig nem kell havidijat fizetni /persze, ez csak az en tapasztalatom/ :U

[ Szerkesztve ]

Lumia 710 BLACK | vodafone HU

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.