Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24771) tollhegy


tollhegy
tag

Sziasztok, van egy dominós iphone 5 telefonom amit nem én vettem de minden papírja doboz stb nálam van és természetesen nem lopott(esetleg probléma lesz e, hogy nem én vettem bár a telefon papírjain nincs név de rendszerben biztos a domino szerződéshez). 2013.január 10.én cserélte a T wifi probléma miatt az egész telefont de amit adott az gyárilag kopottvolt a két szélén(minimális de észrevehtő) plusz a felső lezáró gomb kotyog (minimális ezis de a 1,5 éves i4 esemé semmit sem) ha ezt visszaviszem garanciába megint akkor mint kárpótlás a csomó utánajárás meg elvesztett fólia( a mostanin is elég drága van) miatt kérhetem hogy adják vissza a pénzt vagy adjanak egy 32 esetleg 64Gb modellt? Ha esetleg itt valaki járatas az üzletszabályzatban vagy volt hasonló problémája megköszönném ha válaszolna már csak azért, hogy mire készüljek és ne hagyjam, hogy hazugságokkal leszereljenek. Köszönöm

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.