Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119977) tylerddd


tylerddd
veterán

Helló!
Van egy lejárt hűségem. Úgy néz ki váltok Mobil S + Gigaerős Net+ csomagra, kérek két multisimet. Hűséget nem írnék alá, nem akarok semmit kihozni.

DE! Mi van akkor, ha mégis kihoznék majd valamit idővel?! Akkor aláírnék hűséget, de biztos nem a ~12k-s csomagra, hanem a Mobil S + 4GB csomagra. Ezután átváltanék a Gigaerősre, mert ugye felfelé lehet, de akkor gondolom megint kérhetem ki a kártyákat.

A probléma az, hogy otthoni net helyett lenne. De mivel építgetik ki az optikai rendszert is a környező településeken, én is számítok rá. Így nem írnék alá a korlátlanra 2 évre, hiszen ha lenne optikai, nem kellene a korlátlan mobil és mivel nem írtam alá rá hűséget, kisebb csomagra is vissza tudnék lépni a vállalt szint felett. Nem tudom érthető-e a probléma?! :DDD Szóval a kártyás procedúra megkerülhető-e vagy ezt csak a leírt módon tudom kivitelezni? Köszi!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.