Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113200) prozodus válasza szalai112 (#113195) üzenetére


prozodus
őstag

Addig örülj, míg megvolt a felvétel, és nem veszítették el "véletlen", mint tették anno nekem, mikor vitába keveredtünk, mert vki tudtom és tájékoztatásom nélkül bekapcsolt vmit, csak egy másik alkalommal elszólta magát az ügyintéző, h mit lát. 5! évig tartott, míg visszaadták a pénzem...
És akkor még istenes körülmények voltak, de újabban már egész konkrétan hazudnak is, csak h lophassák az 50-100 forintokat, és utána még én mondjak pontos időpontokat, h mikor számláztak jogtalanul, mert nekik olyan nehéz előkeresniük, h mikor mit csináltam az adott kártyával... Majdnem szó szt így hangzott el az üfsz-től!... És még csodálkoznak, h nem vagyok velük elégedett...
Ilyen szempontból igenis szimpatikusabb a DIGI, ahol még a hülyejúzereknek is visszaadták a pénzt, mikor a telójuk a tudtuk nélkül küldött sms-t. Fontosabb az elégedett ügyfél.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.