Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110586) bbmt


bbmt
senior tag

Azért kíváncsi vagyok mi fog változni a korlátlan csomagnál.
Nemrég ezt a kérdést tettem fel a face-n. Nem torrentezek,de vannak legális előfizetéseim és tartalmaim:

Kedves Telekom, mivel lakhelyemen Mezőtúron kritikán aluli az adsl sebessége, 10megabit/sec, ezért korlátlan adatelőfizetésen gondolkozok. Elriaszt a kitétel, hogy a sebességet a túlzott használatnál korlátozzátok. Nem használok torrentet, de havi 1 Terrabyte adatmennyiség össze tud jönni, ezek miatt: 4 smart TV mindegyiken Netflix 4K és HBO GO előfizetés, 2 gamer pc 100+ játékos Steam könyvtárral, Xbox one s és Xbox One X konzol szintén 100+ játékkal ami mind digitális. + a TV-ken non stop youtube a kisebb gyerekeknek+ 5 smart phone chat stb. Céges vpn-hez is csatlakoznom kell néha. A 4G internet nagyszerű értéket hoz kb 150-180 megabit/sec sebességet. Mit tudtok nekem ajánlani? Illetve ezek a fogyasztási szokások miatt korlátozva lenne-e a korlátlan mobilinternet?

A válasz kb nesze semmi:

A Korlátlan Net díjcsomaghoz tartozó SIM-kártya kizárólag mobiltelefon készülékbe helyezhető be. Szerződésszegésnek minősül, ha a SIM-kártyát az előfizető olyan eszközben használja, amely nem alkalmas mobil hanghívások bonyolítására (különösen, de nem kizárólagosan: router, modem, PC vagy notebook, gépek közti (M2M) kommunikációs eszköz, stb.). Kérjük, ezt a szempontot mindenképpen vedd figyelembe a döntés meghozatala során, illetve az alábbi oldalon http://bit.ly/1UpDBJD hálózatfejlesztéssel kapcsolatban adunk információt. Bízunk benne, hogy válaszunkkal segítségedre lehettünk.

A kanál a gyengék villája

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.