Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109859) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ha UK-t szeretnék ingyen hívni, akkor így kell beállítani az országkódot?
Először +44 -re hibát dobott, 44-et elfogadta, de aztán bizonytalan lettem, hogy 0044-et kellett-e volna beírni, illetve még az se tiszta most nekem, hogy ha beírom a 0044-et, akkor ezt egy második országnak veszi-e fel újabb havi ezresért, vagy hónap közben szabadon tudom váltogatni az országot.
(Eredetileg XL-re akartam léptetni az Üzleti Trend Plusz csomagot, de még egy évig hűségidős, és nekem csak pár hétig, max 1 hónapig kell UK-s számot hívni.)

Vagy amúgy hogy lenne ez ilyenkor? Ha L-re lett kötve hűség, és most váltok XL-re, akkor 1 évig XL-en kell maradni, vagy L-ig visszamehetek jövő hónapban?

Toltam ~1 perc teszthívást ~15 perc után 0 a számlaegyenleg és 0 perc a nemzetközi. Ilyenkor nem ketyeg a perszámláló (mint ahogy flottán belül se számolja az ingyen perceket), vagy később frissül?

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.