Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109847) ubyegon2 válasza #72445440 (#109844) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Mióta az új díjcsomagok kijöttek, csak arról megy a nyekergés, hogy milyen lehúzó a T, mert a FB-t nem számolja, de akkor miért nem lehet videókat nézni meg a Messenger hívások miért számítanak bele......

Nem elég, hogy már percdíjmentesen lehet hívásokat bonyolítani Messenger és társain, de nehogymá' az adatkeretem.....jajjjj! Ami ha nem egész nap lóg rajta valaki, csak párszáz kb amúgy, nem érzem okát a sírásnak. A FB meg már annyira alapjog lenne, hogy lassan már tüntetés lesz, ha nem jár mindenkinek? Persze jó lenne a beágyazott videó is free-ben minden csomaghoz, egész nap tudnánk videókat meg millió mozifilmeket bambulni a filmes csoportok megosztásaiból.

Hát hogyne. Szerintem ennek biztosítása nem a legfontosabb dolga egy mobilszolgáltatónak, inkább a megbízható hang és adatszolgáltatás legyen priorítás. Lehet variálni bőven a modulok között.
Persze legyen jó is meg olcsó is, de amúgy meg ingyenes is. Jó magyar szokás szerint meg kap az előfizető valamit ingyen, de a qrvannyát, miért csak ennyit ad!?

Azt meg sem említem, hogy igen sokszor le lett írva már, mi számít bele a számolatlan adatba, mi nem, mégis nap, mint nap csak ez jön elő. Meg bezzeg a Digi......akkor tessék, azt kell használni!

(sorry, hogy elmondtam a véleményem a folyamatos nyekergésről, ha csak engem zavar, még nagyobb sorry) :R

A Telekomot (ha őt nevezed TÉNEK, ami mostanában már lejárt lemez mivel a Telenor is lehetne TÉ

Gondoltam ebben a topikban nyilván a Telenorra utaltam, főleg, hogy a téma is egyértelmű. ;]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.