Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109362) tylerddd válasza viktorhu (#109357) üzenetére


tylerddd
veterán

Köszi, hogy felhívtad rá a figyelmem! Szerintem ez nekem jó lenne!

Alapból nem néztem a 0 forintos csomagot, mert azt írta, hogy tablethez és net modemhez van, de igazából 3 és 10GB net mellé lehet kérni telefonhoz is. Ugyanakkor nekem van hűségem, ami kb. egy év múlva jár le. Ezzel kapcsolatban az írja, hogy kötbér megfizetése mellett válthatok. Érdekes, hogy csak 11k a kötbér, én valamiért nagyobb összegre számítottam volna + azt írja, hogy a jelenlegi hűségem megszűnik. Ez még érdekesebb. Ha megfizetném a kötbért, akkor új hűséget kellene aláírnom vagy egyszerűen csak megszűnne a hűség? Befolyásolná-e ez a részletre kihozott telefonomat, a rá kötött biztosítást vagy bármit?

Van-e egyébként ennek a 0 forintos csomagnak valami hátulütője (pl. benne foglalt szolgáltatások megszűnnek, amik a fizetős csomagokban vannak: hívásvárakoztatás, átirányítás, számküldés stb.) vagy itt tényleg arról van szó, hogy annyit fizetek, amennyit telefonálok?

Köszönöm a segítséget!

Csak egészség legyen, meg térerő!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.