Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108095) ubyegon2 válasza dse (#108090) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Nálam is így volt, képtelen voltam megcsinálni, aztán a chat által megadott számon nagy nehezen sikerült, az App írja is, hogy minden OK, kiírja, hogy 359 napig érvényes, a webes felületen meg ott a sárga csík, mint ha nem is egyeztettünk volna. Az ÜSZ csak nyekergett, hogy sajnos a rendszer kicsit mostanában használhatatlan! :W

Másik Dominomat külföldre menet előtt feltöltöttem, hogy tudjak adatot venni, ha elfogy, visszaigazolta a Tkom, de az összeg sehol! Többszöri megkeresésemre is hülyének néztek, hogy biztosan rossz számot írtam be! Végül emailben csatoltam a képet a saját visszaigazolásukról és kértem, hogy derítsék ki hol az összeg! Nemsoká kaptam egy levelet, hogy a rossz számra utalt összeget visszaküldték a számlámra!

Egyszóval annyira idióták, hogy hiába nem írtam azt, hogy én rossz számot adtam meg, ott a kép is erről, mégis úgy kezelték a reklamációmat, mintha úgy lenne, ahogy ők próbálják rám erőltetni, hogy én vagyok hülye. :(((

Valami nagyon komoly gond van a Tnél minden szinten.

Gyakorlatilag hiába egyeztettem az adatokat időben, bármikor kikapcsolhatják azt a számot. :(( :F

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.