Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-22 11:39:34

LOGOUT.hu

Renault, topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) Lejszi válasza Füge007 (#649) üzenetére


Lejszi
senior tag

okosan kell csinalni. Nem kell foloslegesen szemelyi kolcsont felvennie az embernek csak azert hogy elmondhassa hogy 106cm-es LCD TV-je van, mikor a sima 55cm-es vagy 72 cm-es is megfelel a célnak, ami nem LCD vagy plazma.
Ez volt életem első hitele és nem is nagyon tervezek és szeretek hitelt felvenni a közeljövőben.

(#652) Lejszi válasza gabx76 (#650) üzenetére


Lejszi
senior tag

Jaja, a jégeső szörnyű dolog :O
Miskolc és környéke erősen veszélyeztetett, de itt Egerben is néha néha előfordul.

(#653) AMD Power válasza Füge007 (#649) üzenetére


AMD Power
titán

Amúgy is elég izgulós és félős típus vagyok. (Persze soha nem látszik mert nálam ez egy picit hülyén nézne ki. :B ) Így inkább úgy vagyok vele ,hogy megveszek egy ilyen olcsó "régi" verdát. Járok vele toldozgatom foltozgatom egy ideig majd 2-3 év múlva mikor érzek magamban annyi rutint és pénztárcám is engedni fogja akkor veszek majd valami komolyabb gépet. Remélem álmaim márkája lesz majd. Volvo.

De addig is maradok a realitás talaján.

[ Szerkesztve ]

(#654) Magnum_ válasza AMD Power (#653) üzenetére


Magnum_
nagyúr

az ugy jo gondolkodás.

Lejszi, én se szeretem a hiteleket, föleg hogy már mindenre adnak...

I humbly and respectfully decline™

(#655) Lejszi válasza Magnum_ (#654) üzenetére


Lejszi
senior tag

és mindenkinek..... (nyóc gyerek,2 szulo munkanelkuli, segelyekbol elnek és behitelezik az új suzit, fizetik fél évig, lelakják és vissza veszik tőlük.)

(#656) Magnum_ válasza Lejszi (#655) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nálunk is volt sajna távoli rokonságban hogy lé nem volt, de uj piros szizuki k@rvára kellett :F :F :F nem értem.. tényleg akkor venni kell egy iylen cliot, vagy vmi, és nincsen gond...

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#657) AMD Power válasza Lejszi (#655) üzenetére


AMD Power
titán

Ez sajnos így van. Meg itt nem is az a vészes autó kárálásnál ,hogy valaki mondjuk felvesz 300-400K hitelt és vesz egy autót. Hanem aki vesz 3-4 milláért egyet és fizeti mondjuk 5 évig.

(#658) Magnum_ válasza AMD Power (#657) üzenetére


Magnum_
nagyúr

az is örökérvényü hogy a gazdagok nem a saját pénzüket költik és megvesik hitelre a ML mergát 12gurigáért hitelre, de ök tudják fizetni... de az iylen emberek mér??? :F az a reklám is tökéletes parodiája önmagának: elromlik a television->jön a néni gempával->és hipphopp 82cm-s LCD ficcen be... :((( ez aztán a pszichologiai hadviselés :DDD (se cigi se kóla ;] )

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#659) _szacsi_ válasza AMD Power (#653) üzenetére


_szacsi_
csendes tag

;)

Hakuna Matata ---> semmi vész

(#660) AMD Power válasza _szacsi_ (#659) üzenetére


AMD Power
titán

Írhatnám azt is ,hogy nem félek az vezetéstől és a többi....
Hiába vagyok több mint 90Kg izom , hiába nyomok 160Kg-t fekve sok dologtól félek. 44 órát vezettem. Mindig is féltem a vezetéstől. Pedig csak 1x kellett belenyúlni mikor véletlenül nem vettem észre egy Stop táblát. Pedig mentem kocsival városban , vidéken 70km kis túra volt (Nekem sok volt :B )1x se volt semmi komolyabb probléma. De a tartás bennem van. És ez szerintem a normális.

[ Szerkesztve ]

(#661) Füge007 válasza AMD Power (#660) üzenetére


Füge007
senior tag

Teljesen jogos, a félelem egézséges gátként működik. Majd szert teszel rutinra és akkor ez kisebb mértékü lesz. És az az igazság, hogy lehetsz te jó sofőr, ha a szembejövő vadbarom. Nyugi fog az menni!

Füge

(#662) Lejszi válasza AMD Power (#660) üzenetére


Lejszi
senior tag

vezess minnél többet és minél gyakrabban ha teheted, ezt javaslom. :K

(#663) gabx76 válasza Lejszi (#662) üzenetére


gabx76
senior tag

... és minél nyugodtabban.

(#664) Magnum_ válasza AMD Power (#660) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én 175 vagyok, 71kg kb 30at nyomok fekve, de sebesség örült vagyok :DDD

amugy a Drebin nem a csupasz pisztoyba volt?

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#665) AMD Power válasza Lejszi (#662) üzenetére


AMD Power
titán

Az lesz. De addig sajnos míg nem tudom megvenni az autót addig nem fogok tudni. Bátyám kocsiját (Seat Toledo 1.9TD) nem igazán szeretném vezetni. 1x ki próbáltam de semmi több.

(#666) TomDog válasza AMD Power (#665) üzenetére


TomDog
tag

Az autó átnézését engedd át az ismerőseidnek, mert ha neked tetszik valami rajta hajlamos lehetsz bizonyos problémák felett elsiklani.Én két embert vitem mikor a 19-est vettem.Most csak a sógoromat, ő majdnem 1 órán keresztűl vizslata a Lagunát.Megnéztünk 1 Carismát szinte még rásem néztem az aútóra mikor hallottam hogy felejtős 2x volt telibe fújva, mondta a sógi és lecsapta a géptetőt.

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#667) Magnum_ válasza TomDog (#666) üzenetére


Magnum_
nagyúr

erröl jut eszembe egy sztori az Auto Piac magazinbol. egy ficko elment kocsit venni, lát egy kotta C mergát, szép fehér. belül is makulátlan... 80000km az orában.. az ára is jo... nézinézi, csomi, felhajtja a lárpitot látja hogy tört fehér... megkérdezte német taxi? a kereskedö annyit mondott van más ajánlat is.. persze nem kelleett...
itt nálunk nézem a behozott kocsikat, fele tré német taxi volt, de át se festik öket... kérdem én a tulajok nem tudják mi a sz@rt veszenk????? :F :F :F :F :F

I humbly and respectfully decline™

(#668) TomDog


TomDog
tag

Lagunám :B :K

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#669) Magnum_ válasza TomDog (#668) üzenetére


Magnum_
nagyúr

szép. honnan hozták be? egy alufelni hmhm?? ;]

I humbly and respectfully decline™

(#670) TomDog válasza Magnum_ (#667) üzenetére


TomDog
tag

Megveszik nézegetik a kábelezést látják hogy valami fura, kérdezősködnek, megkapják a választ oda volt kötve a Taxióra :C :Y :C

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#671) Magnum_ válasza TomDog (#670) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ha egyáltalán megkapják a választ :U

I humbly and respectfully decline™

(#672) TomDog válasza Magnum_ (#669) üzenetére


TomDog
tag

Nem alufelni, szerencsére tudtam beszélni azzal aki beadta a kereskedésbe, Lagunába számolták be neki.Németből hozták 2004-ben 140 000 km-el 52 000 ment vele a srác.A motorrol is felkéne raknom képet hogy milyen gyönyörű állapotban van.A verdán nagyon látszik hogy szerették.hála Istennek :K

[ Szerkesztve ]

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#673) AMD Power válasza TomDog (#666) üzenetére


AMD Power
titán

Úgy lesz bátyámnak jó a szeme van az ilyesmihez (autófényező).

Vasárnap megnézzük azt a "törött" Cliot. Ha az nem fog tetszeni vagy a csajnak nem fog az tetszeni ,hogy 170K-ál többet nem vagyok hajlandó adni a gépért ,akkor utána egy Peugeot 205 1.8D-t nézek majd meg.

Jók lettek a képek! :R

(#674) Magnum_ válasza TomDog (#672) üzenetére


Magnum_
nagyúr

tudom hogy nem, azt kérdem nem szeretnél e rá? :U :B

I humbly and respectfully decline™

(#675) TomDog válasza Magnum_ (#674) üzenetére


TomDog
tag

Nem látom értelmét.Talán ha lessz valami alkalmi vétel.

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#676) Magnum_ válasza TomDog (#675) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én imádom az alukerekeket nagyon feldobja akocsit.

I humbly and respectfully decline™

(#677) TomDog válasza Magnum_ (#676) üzenetére


TomDog
tag

Engem a kényelem és a megbizhatóság érdekel
Ez is Renault

[ Szerkesztve ]

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#678) Magnum_ válasza TomDog (#677) üzenetére


Magnum_
nagyúr

engem is egyébiránt... a renaultok pedig annyira nem megbizhatók :DDD nálam eddig 2 rönyónál nem volt gond dehallottam már rosszakat.

I humbly and respectfully decline™

(#679) Füge007 válasza Magnum_ (#678) üzenetére


Füge007
senior tag

Mint minden más típusnál, ezt ne feledd!

Füge

(#680) Magnum_ válasza Füge007 (#679) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nem feledem :))

I humbly and respectfully decline™

(#681) Lejszi válasza TomDog (#668) üzenetére


Lejszi
senior tag

TomDog szép a vasad :)

(#682) TomDog válasza Lejszi (#681) üzenetére


TomDog
tag

:R Köszönöm :R

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#683) Füge007


Füge007
senior tag

Kiváncsi vagyok az új Lagunára, lehet kipróbálom milyen, kívülről nagyon szép.

Füge

(#684) Magnum_ válasza Füge007 (#683) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nekem is bejön nagyon.

I humbly and respectfully decline™

(#685) Lejszi válasza Füge007 (#683) üzenetére


Lejszi
senior tag

Egerben most lesz 7vegen renault nyilt napok, en arra gondoltam hogy kiprobalom az uj cliot, nekem nagyon bejon, lehet meg a kombit is.

(#686) Füge007 válasza Lejszi (#685) üzenetére


Füge007
senior tag

Szombaton Egerben vagyok vizsgázni :D De most sajna nem lesz időm örömkocsikázni.

Füge

(#687) Füge007 válasza TomDog (#672) üzenetére


Füge007
senior tag

Mekkora és milyen motor van benne? Nagy kényelmes verda, és most is jó gazdája van látszik a képeken.

Füge

(#688) plömplöm válasza TomDog (#668) üzenetére


plömplöm
őstag

hű, mechanikus km számláló, ilyet még csak papíron láttam :)
a jobb oldali légzsák nincs benne, jól látom hogy az kesztűtartó?
és neked is le van kopva a váltógombról a séma. én az enyémet 124ezer km-rel vettem annak idején, de már akkor sem volt rajta. a fészliften már nyomott a séma, és nem festett.
a kuplung- és a fékpedál nincs egy szintben?
kicsit mintha magasan lennének az ablaktörlők, nem?

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#689) Lejszi válasza Füge007 (#686) üzenetére


Lejszi
senior tag

Amugy hova valosi vagy?

(#690) Füge007 válasza Lejszi (#689) üzenetére


Füge007
senior tag

Jászapáti, de éltem Bp. 8 évig, és jelenleg is a munkám miatt otthon vagyok a legkevesebbet (nemsokára pedig Limerickben fogok lakni) :)

Füge

(#691) TomDog válasza plömplöm (#688) üzenetére


TomDog
tag

97-es évjárat,1.8 Rt benzin.Nincs utas légzsák, váltogomb kopott, a pedálok és az ablaktörlő nem tünt fel.2004-ben került az országba, második magyar tulaj vagyok.Nekem az ajtókárpitok csunyák, olyan mintha megolvadtak volna állitolag betegség, ugy mint a kipufogó.Eddig olajat, és egy motortartó bakot cseréltem, szíjjak még várnak egy picit 52 000Km van bennük.Sajna frankó téligumi volt rajta ezért kapott egy garnitúra Hankook nyári gumit.

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#692) TomDog válasza plömplöm (#688) üzenetére


TomDog
tag

Neked milyen problémáid voltak a Lagunnával?

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#693) Magnum_


Magnum_
nagyúr

voltam ma szervizben... ciripelt a középkonzol... de aba maradt aszonták talán levél került a "propellerhez", ok elhiszem, abbamaradt...2: nyikorgott a kuplung- bezsirozták...

I humbly and respectfully decline™

(#694) Magnum_ válasza Magnum_ (#693) üzenetére


Magnum_
nagyúr

eleinte kicsit berágtam.... föleg hogy kedden akartak fogadni :DDD de most már nyugi van...

I humbly and respectfully decline™

(#695) AMD Power


AMD Power
titán

Vasárnap délre megyünk megnézni a kis Clio-t. Azon gondolkoztam ,hogy é már a kompresszió mérés előtt megmondom a lányka, hogy 170K többet akkor se adok a kocsiért ha jó lesz a kompresszió mérés. Ezt azért is a kompresszió mérés előtt akarom mondani/megkérdezni tőle mert nincs kedvem6K-t kidobni az ablakon a mérésre.

(#696) Füge007 válasza AMD Power (#695) üzenetére


Füge007
senior tag

Ne mondj semmit!!!! Mondd azt, hogy megnézel többet, és majd gondolkozol a dolgon.

Füge

(#697) AMD Power válasza Füge007 (#696) üzenetére


AMD Power
titán

Értem. És utána?

(#698) Magnum_ válasza AMD Power (#697) üzenetére


Magnum_
nagyúr

utána szolsz, hogy kell e vagy sem-gondolom... :U

I humbly and respectfully decline™

(#699) AMD Power válasza Magnum_ (#698) üzenetére


AMD Power
titán

Néztem az árakat. Egy ilyen 92-s ami nem törött vagy ilyesmi az 300K. Így akkor végül is a 220K reális ár érte. De 200K nálam most a határ.

(#700) Magnum_ válasza AMD Power (#699) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ez tisztasor.. bár akkor viszonlyag ár alatt hirdeti. szerintem oda fogja adni.

I humbly and respectfully decline™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.