Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-22 11:39:34

LOGOUT.hu

Renault, topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) Lejszi válasza yoyo68 (#100) üzenetére


Lejszi
senior tag

Sztem nézesd meg egy autovillamosságissal, ha nem boldogulsz egyedul. Sztem ő csipőből megmondja mi a bibi. :K

(#102) Lejszi


Lejszi
senior tag

Elkezdtem a szerviz CD-k feltoltését az FTP tárhelyre....

(#103) nat válasza yoyo68 (#100) üzenetére


nat
senior tag

Sajna az enyém más. :O
Pedig nekem is '97 megane-nom van. :C
Nekem a távirányító csak az ajtókat nyitja ,zárja,és az imot működteti,de fény nélkül.Belerakattam riasztót,nem gyárit.De ez egy másik körön megy,az működteti az indexeket,ki-bekapcsoláskor.
Azt hittem tudok neked segíteni,de így nem. :(
Bocsi. :B
Azt mondom én is mint Lejszi kollega vidd el egy autóvillanyászhoz. :K

(#104) Lejszi


Lejszi
senior tag

The DJ:
Felraktam a 3-ból 2 fájlt betömörítve a tárhelyre, de a 3. vmi miatt nem sikerült. Mivel az kb 330Mb-os volt ezért szunya előtt indítottam el, hogy majd az éjszaka szépen lassan felteszi, de reggel mikor lecsekkoltam csak ha jól emlékszem 176Megát tett fel belőle :F
de semmi hiba üzenetet nem kaptam. Töröld már le plz és ma du/este újra megpróbálom.

For all:
Nézzétek meg a szervíz CD-ket amiket felraktam, hasznos dolgok vannak benne. :))

(#105) The DJ válasza Lejszi (#104) üzenetére


The DJ
addikt

Módosítottam kicsit az FTP jogokat, mostmár bárki hozhat létre könyvtárat, üreseket törölhet is, alkönyvtárak között böngészhet!

A félig feltöltött doksit töröltem ;)

Valószínűleg azért szakadhatott meg mert hajnalban volt egy szerver restart.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#106) Lejszi válasza The DJ (#105) üzenetére


Lejszi
senior tag

Köszi akkor inditom a 3. szervizes cuccot. ;]

(#107) Lejszi válasza The DJ (#105) üzenetére


Lejszi
senior tag

folyton megszakad a kapcsolat :W

(#108) The DJ válasza Lejszi (#107) üzenetére


The DJ
addikt

Mekkora a feltöltésed? A szerver jól működik, próbáltam nagyobb állományt feltölteni és nem volt gond. Bár eddig a PH! Képfeltöltő oldalt szerkesztgettük rajta, esetleg az kavarhatott volna be...bár ez szinte kizárt. Mindenesetre próbálkozz még vele, ha nem megy egyben akkor pedig darabold fel mondjuk 40 megás darabokra, tedd fel úgy én meg majd egyesítem :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#109) Lejszi válasza The DJ (#108) üzenetére


Lejszi
senior tag

Oké, akkor val.szinu a "B" valtozat lesz, ugyanis tegnap elott este 45%-ig eljutott, addig tudtam kovetni utana dikóztam, de addig minden rendben volt.reggel megneztem de nem volt fenn a több mint 300megás cucc csak megint kevesebb.

(#110) Füge007 válasza Lejszi (#109) üzenetére


Füge007
senior tag

Sikerült feltölteni?

Füge

(#111) Lejszi válasza Füge007 (#110) üzenetére


Lejszi
senior tag

7végén megcsinálom, csak mostanság rengeteget dolgozok. Itt a melohelyen meg ISDN van, ami háát elég lassú :O

(#112) Füge007 válasza Lejszi (#111) üzenetére


Füge007
senior tag

Köszönjük a töbi renault tulaj nevében is :D

Füge

(#113) plömplöm


plömplöm
őstag

régilagunához nincsen senkinek semmije? :(

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#114) Highscreen válasza plömplöm (#113) üzenetére


Highscreen
csendes tag

Sziasztok!

Eladóvá vált néhány Renault felirat/embléma.
Használtak (még kasznis korszakomból valók) de zömmel szép állapotban.
Ha valakit érdekel valami kérem privátban írjon.
Előre is köszönöm!
[link]

Üdvözlettel: Attila

(#115) Highscreen válasza Highscreen (#114) üzenetére


Highscreen
csendes tag

plömplöm bocsi hogy válaszban írtam csak más módját nem találtam hozzászólásom beírásának.

Üdv.: Attis

(#116) Thapír


Thapír
csendes tag

Sziasztok!
Én is csatlaokoznék egy piros 1.4 16V Thaliával és mindjárt lenne egy kérdésem is.
Hogyan lehet izzót cserélni a fűtés-szellőző-klíma konzolban?
Ha tudtok légyszi segítsetek.
Köszi Zoli

Papi

(#117) Lejszi válasza plömplöm (#113) üzenetére


Lejszi
senior tag

Lesz ha sikerul vegre feltennem 40megás csomagokban a Szerviz CD-t, de tovabbra sem tudom :O nem vagom mi lehet a baj

(#118) Lejszi


Lejszi
senior tag

hamarosan megprobalok feltolteni egy ilyet megane tulajoknak :))

[B]"Könyv címe: Renault Megane II. B,C, S 84 v2 NT 8227A
Kiadás dátuma: 2003
Formátum: zip-be tömörített HTML, GIF, PDF

RENAULT MEGANE II 03.01.01.-TŐL SZERELÉSI, BEÁLÍTÁSI SEGÉDLET.

Nyelv: MAGYAR
Formátum: PDF,HTML,GIF
KÉPEKKEL ILLUSZTRÁLVA. "[/B]

[ Szerkesztve ]

(#119) Lejszi válasza Lejszi (#117) üzenetére


Lejszi
senior tag

korrekcio: most meg azt látom h feltette :))
helyes, töltöm fel a köv-t.

(#120) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Üdv!

Faevike29-cel közösen volt egy '87-es Reanult 5-ünk. (Ő volt a tulaj, nekem van jogsim.:)

Fájó szívvel váltunk meg tőle, de szegény már nagyon beteg volt (kuplung kuka, 3 henger működött csak olyan kopott volt mint állat), de szerettük mert miénk volt.

Volt cca 320000(!) km.

Ford Ka az új autónk. Egy 1997-es ezt is nagyon szeretjük. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#121) biga válasza Thapír (#116) üzenetére


biga
senior tag

Vékonyka kéz és hátúlról betesz. Vagy kiol a rögzítő pöckök amik tartják a lapot (amin a "tekerők" vannak és kiszeded az egészet. De ez neccesebb, mert az összes kábel meg spirál ilyesmi feszül mint a nyavaja. Én az előzőt ajánlom. k nehéz, meg lényegében nem látsz semmit, de nekem sikerült így ízzót cserélnem ott komolyabb bontás nélkül...

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#122) Thapír válasza biga (#121) üzenetére


Thapír
csendes tag

Ezt Választottam-"Vagy kiol a rögzítő pöckök amik tartják a lapot (amin a "tekerők" vannak)és kiszeded az egészet."-csak még a kardánboxot is ki kellett venni,de sikerült.Legalább jól lesúroltam a kádban.
Köszi a választ.
Zoli

[ Szerkesztve ]

Papi

(#123) AMD Power


AMD Power
titán

Mi a véleményetek a Clio I-ről. 1.4 RN mondjuk. :B Nekem nagyon bejön. Két haveromnak is van.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#124) Füge007 válasza AMD Power (#123) üzenetére


Füge007
senior tag

Szia!

Egyszerű bevált motor, a haverom 8 évig hajtotta különösebb gond nélkül, kényelmes korrekt autó. Persze neki szerencséje volt egy idős dokinőtől vette aki nagyon vigyázott rá, garázsban tartotta, és figyelt a szervízelésére is. Meghálálja a minőség olajat. Ha veszel nézd meg kanyarokban hallasz-e zajt a féltengelyek írányából, az nem két filléres alkatrész, de elárulja magát ha nagyon kivan.

Füge

(#125) Lejszi válasza AMD Power (#123) üzenetére


Lejszi
senior tag

Az ilyenk régebbi autoknal a fényezésre is vigyazni kell. Ha teheti az ember tartsa garazsban, mert a nap nagyon ki tudja szivni a szinét es a fenyezesnek sem tesznek jot a kulonbozo szelsoseges idojarasok.
Az én CLIO-m eddig mindig garazsban volt tartva, sajnos nemsokara elkoltozunk a párommal es nem biztos h sikerul garazsban tartanom, de ahogy jon a tavasz felpoliroztatom a kasznit, had ragyogjon :D

(#126) Lejszi


Lejszi
senior tag

Az imént feltöltöttem egy CLIO II. szervizkonyvet PDF formátumban.
Használjátok egészséggel ;)

(#127) Füge007 válasza Lejszi (#126) üzenetére


Füge007
senior tag

Köszi!!!!

Füge

(#128) plömplöm


plömplöm
őstag

:)

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#129) nat


nat
senior tag

Volt már valakinek trafó gondja?

(#130) plömplöm válasza nat (#129) üzenetére


plömplöm
őstag

volt hát. csere. ésakkor már mindkettőt. mert?

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#131) nat válasza plömplöm (#130) üzenetére


nat
senior tag

azért,mert csak egyet cseréltem a kettőből

(#132) AMD Power


AMD Power
titán

Talán itt tud valaki segíteni nekem. Erre a hsz-re kéne nekem egy válasz.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#133) nat válasza AMD Power (#132) üzenetére


nat
senior tag

:(

(#134) dbius


dbius
veterán

1-es Renault Lagunához nincs vkinek vmi anyaga, vagy akár könyve? (a renault szervíz cd-t amiben van valamennyi adat az töltöm lefelé)

:R

(#135) plömplöm válasza dbius (#134) üzenetére


plömplöm
őstag

akkor már ketten vagyunk akik keresik :)

a haynes féle könyv elérhető számomra kölcsön néhány napra elméletileg, de elektronikus formát még nem leltem :(

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#136) dbius válasza plömplöm (#135) üzenetére


dbius
veterán

Thx az infót :R

Online formában már én is rengeteget kerestem, de nem találtam. Viszont most keresgéltem, mert lenne pár javítani való a kocsin, amit akár én is meg tudnék csinálni, de nem ártana jobban belelátni a kocsi lelkivilágába :D

A kereséseim során találtam egy weblapot, azt hiszem elég hasznos lehet, a srác a vaterán is ugyanezzel a nick-kel van fent, és javítási kézikönyveket árul, Renaulthoz is ;)

Itt az oldal:

Én gyorsba most rendeltem is tőle egy Haynes könyvet, nekem ennyit megér és nem kell tovább keresgélnem ;)

(#137) plömplöm válasza dbius (#136) üzenetére


plömplöm
őstag

én is ilyesmikhez keresem, pld gyakran nincs hátsóablakfűtés miközben a tükörfűtés megvan, szóval a hátramenő mazzagban van valahol egy bibi, valszeg valamelyik juroszkartban van kh; most épp alapjáratot tanítok neki és biztosan van ennek valami nem 4 napig tartó eljárása.

ezt a könyv-infót meg én köszi, lehet hogy rendelek én is egyet, nem egy nagy befektetés...

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#138) Louies


Louies
tag

csatlakoznék. FAn/FUN már a második Cliomat hajtom. ÉS nagyon szeretem a kicsikét. :D

''Okos ember leírja, ha érdekeset hall, a buta nem, mert azt hiszi, meg tudja jegyezni.''

(#139) Louies válasza Lejszi (#95) üzenetére


Louies
tag

ezeket a dolgokat hol találom. :D

''Okos ember leírja, ha érdekeset hall, a buta nem, mert azt hiszi, meg tudja jegyezni.''

(#140) Louies


Louies
tag

up!

''Okos ember leírja, ha érdekeset hall, a buta nem, mert azt hiszi, meg tudja jegyezni.''

(#141) plömplöm válasza Louies (#139) üzenetére


plömplöm
őstag

ezeket?

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#142) matya


matya
csendes tag

UP!
R19 phase II-hez nincs valakinek magyar kapcsolási rajza,vagy teljes doksija?Nekem csak lengyel verzió van.Ha kell valakinek,megpróbálom felrakni.UP az ftp tulajnak!

(#143) The DJ


The DJ
addikt

Be kéne tetetni az első hozzászólásba az FTP elérését és a dokumentumok web címét, hogy aki még először jár a topikban az is ki tudjon igazodni és megtalálja amit keres. Szerintem összeszedem a dolgokat egy csoportba, megfogalmazom valami épkézláb formában, utána pedig szólok egy moderátornak, hogy bővítse ki vele az első hsz-t. Mehet? :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#144) AMD Power válasza Füge007 (#124) üzenetére


AMD Power
titán

Ez nagyon jól hangzik. És mennyit eszik egy ilyen 1.4-s Városban? 8 körül ugye?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#145) nat válasza The DJ (#143) üzenetére


nat
senior tag

:K Mehet :C

(#146) Louies válasza The DJ (#143) üzenetére


Louies
tag

nagyon jó 5let.

''Okos ember leírja, ha érdekeset hall, a buta nem, mert azt hiszi, meg tudja jegyezni.''

(#147) The DJ


The DJ
addikt

Első hozzászólás kibővítve ;)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#148) matya


matya
csendes tag

R19-hez raktam fel lengyel/asszem/ doksit.Van benne kapcsolási rajz is. :)

(#149) plömplöm


plömplöm
őstag

:)

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#150) dbius


dbius
veterán

A renault szervíz cd-t fel tudná vki pakolni rendesen? Ami fent van, az hibásnak tűnik, ki sem lehet csomagolni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.