Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Nagy probléma help!!! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Biriboyka


Biriboyka
senior tag

Szóval a problémám a következő:

Feltelepítettem a Daemon Tools-t ahol engedélyeztem 3 virtuális meghajtót. Ezután rátelepítettem a legújjabb DT amire hirtelen lett 6 virtuális meghajtóm. Erre leszedtem a Daemon Tools-t de akkor is megmaradt. Na -gondoltam én okoska- erre én megnéztem az ''Eszközkezelőben'' milyen meghajtók vannak a DT alá eső SCSI mghajtóknak a '' Windows-System32-Drivers'' alatt és azokat szépen töröltem ezek .sys kiterjesztésű file-k voltak. Erre aztán a gépem azt mondta: '' mivel hülye vagy ezért nem fogom látni a CD íródat, sem a DVD íródat!! '' Újraindítottam-semmi, töröltem az eszközöknél a cd-ket, majd újra indítottam, de semmi, (persze azért úgy töröltem a .sys file-kat, hogy csináltam rólunk biztonsági másolatot - kivéve valami ElbycdFL.sys -ről -). Bármit próbálok, sehogy sem akar visszajönni egyik optikai meghajtóm sem.

Mit csináljak??? Help!!!!!! :O:O:O:O:O

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#2) I_Am válasza Biriboyka (#1) üzenetére


I_Am
veterán

1. az ElbycdFL.sys az CloneCD
2. Távolitsd el azt a vezérlőt ahova cd-romok vannak csatlakoztatva (másodlagos ide vezérlő sejtésem szerint)
3. indítsd újra a rendszert, ekkor felismeri ujra a vezérlőt és telepiti a romokat is.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#3) Biriboyka


Biriboyka
senior tag

Amit javasoltál, megpróbáltam, de továbbra is fennáll a gond. Az eszközkezelőben a cd író és a dvd író valamint a DT által létrehozott virtuális cd-k, halványak és sárga felkiáltójel van rajtuk!

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#4) Biriboyka


Biriboyka
senior tag

Megoldódott!!! THX mindenkinek! :C

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#5) mave13


mave13
őstag

Rendszer, eszközkezelő. Itt távolítsd el az összes CD-ROM fület, meg a vinyót is, majd cserélgesd meg a csatlakozásokat. Kezdetnek a CD írót állítsd át slavere, a cd-t meg masterre. Aztán kapcsold be és remélem kész. Miután mindent felismert állíts vissza mindent az eredetire.

A sok virtuális lemezt meg a daemon tools ikonról tudod eltávolztani ami a tálcán van. optionsban van asszem ez a lehetőség, vagy jobb, vagy bal gombbal tudod előhívni a menüt, és ott tudod megkeresni. Fel vannak sorolva ameghajtószámok, ott tudod lekapcsolni.

Icewolf || kósza ||

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Nagy probléma help!!! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.