Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#415) RAZR_v3


RAZR_v3
tag

Elfelejtettem megírni a tapasztalataimat utángyártott akkumulátor ügyben, de ami késik, nem múlik. :D

A képen szereplő utángyártott akkut gyári házas Nokia 6310i készülékkel teszteltem, egy tartalék, feltöltőkártyás telekomos SIM-mel, végig készenlétben volt, maximális térerővel, hívásokat nem indítottam vele, és nem is kaptam, SMS-t szintén. A mobil helyzetét nem változtattam, ugyanott volt végig, nem lett arrébb rakva.
A képen szereplő akku tökéletesen illeszkedett, nem mocorgott, ellentétben a Cameron Sino nevezetű utángyártott akkumulátorral (arról nincs kép), amivel a teszt előtt próbálkoztam. Súlyra nehezebb nála, és nagyon picit vastagabb, de még nem zavaró mértékben, a kapacitása 1650mAh a ráírt adat szerint. A csomagolása egyszerű fólia volt.

A teszt eredménye: készenlétben 11 napos üzemidő, amikor jelezte a mobil, hogy merül az akkumulátor, még bírta plusz 6-7 óráig. Szerintem ez egy utángyártott akkumulátortól nem rossz teljesítmény. A gyűjtők úgyse fognak ilyen akkut tenni a telefonjukba, jogosan, de aki használni szeretné a sajátját, de már nem jó az akkumulátora, ezzel biztosra mehet, hogy működni fog rendesen. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.