Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-07-18 18:36:55

LOGOUT.hu

A topik mindazokhoz szól akik foglalkozni szeretnének, vagy már foglalkoznak vasútmodellezéssel. Nem csak szegecs számláló technikákról szól az oldal, elfér rajta minden ami modellvasút. Vagyis a legpontosabb, profin kivitelezett modelltől, a házilagosan, papírmasé-fűrészpor technikával készült terepasztalig bármi.
Új vagy régi, digitális vagy analóg, bárki bármilyen témával jelentkezhet, hogy a közösség okuljon, szórakozzon általa. Kiállításokon készült képekkel, vagy a saját alkotásokról készült fotókkal és persze megfelelő magyarázó szöveggel a képekhez.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18) Batman2 válasza Dodge_Dealer (#17) üzenetére


Batman2
őstag

Hi

:Y , hát azt vétek volt eladni, az már olyan szám aminél már csak gyarapítani szabad ! Nagy kár volt! Mástmár ez van..
Mostanság egy ekkora gyüjteményt nem könnyü öszeszedni, de ha elég nagy benned a vágy/elhivatottság, akkor még most sem késő újrakezdeni, esetleg egy kicsit más szemszögből is!
Nálunk nagybátyjám és anyám voltak azok, akik fiatal korukban elkezdtek foglalkozni ezzel, aztán én örököltem meg mostmár a felszerelést és a megszállottságot is. Nekünk van kb. 8 mozdonyunk (mindent egybevéve), vagy 40 kocsink és egy öt, egyenként kb. háromnegyed négyzetméteres terepasztal két pályával és a hozzátartozó sínhálózattal.
Manapság már igen drága mulatság még használtan is bármit venni. Nemrég jártam nagybátyjámmal Pesten, alig vettünk pár váltót, sineket és egy kocsit és máris tízésfélezret költöttem el és ez mind keményen használt.
Még jó, hogy már van egy alap. De azért továbbra is szeretnék fejleszteni.
Üdv.:

Batman2 - Viva la Mercedes W123-200D 1979

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.