Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Nagy kingmax pendrive topic (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Imy


Imy
veterán

Ezt a topicot azért hoztam létre, hogy a márkán belüli pendriveokat egy helyen lehessen elérni, s aki ilyen márkáju pendriveot akar vásárolni, meggyözödjön arrol, hogy érdemes-e. Illetve segitséget nyujtson a márkatársainak.
Kérlek benneteket, csak KINGMAX pendriveokrol irjatok, köszönöm!

(#2) Imy


Imy
veterán

Kingmax Super Stick:
Méret:34mm*12,4mm*2,2mm
Súly:5g
Irási sebesség: (nálam) 2Mb/s /1Gb-os változat/
Olvasási sebesség: 9-9.5Mb-s /1Gb-os változat/
A csomag tartalma: pendive, csukloszij, használati utasitás, smindez egy oszlop szerü dobozban.

Elönye a kicsi méret, hátránya szerintem a lassu irási sebesség. Nagyon kicsi, vigyázni kell vele, hogy az ember el ne hagyja. Sérülékenynek talán annyina nem sérülékeny, de azért a nagyobb mechanikai behatásoltol ovjuk. Ha a zsbben felejtjük mosást tuláli, nem mind a társai. :))

(#3) csapos2 válasza Imy (#2) üzenetére


csapos2
addikt

Üdv!

Mióta használod? A mosással kapcsolatosan tapasztalataid vannak, vagy csak gondolod, hogy nem árt neki?

[Szerkesztve]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#4) Imy válasza csapos2 (#3) üzenetére


Imy
veterán

Már vizbe probaképpen beletettem, mert ugyis garis, birta..utánna megtörölten, s használtam...mosást is birnia kell szerintem:)

(#5) Pompi válasza Imy (#1) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Tudom, hogy téged nagyon érdekel ez a téma, de egyelőre nem látom értelmét a topicnak.
A Super Sticknek már van topicja [link]
Majd ha lesz még ilyen kiemelkedő típusa a márkának akkor talán majd annak is lesz, kár így egybeömleszteni a dolgokat, főleg, hogy ahogy nézem már most a Super Stick felé megy a topic - annak pedig már van helye.

Feel Good Inc.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Nagy kingmax pendrive topic (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.