Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49) vágányzár válasza Robar (#34) üzenetére


vágányzár
tag

Kedves Robar "gombabuzitársam"

bocs, válaszom sokat késett, már lehet nem is érdekes, de nekem még akkor is van majd fél liter "DZSINEM".......No, szóval, a gombászat szerelmetes mivolta kicsiny koromban bekaszált a teccődő központba-mindezek kezdetének atakiája az 1980-as évek Zala megyéjljjjyére datált-
Barátom, igazad van, "színes könyvekből" nehéz anyag a gombászat. Ezt szeretni kell, -érted barátom- , kaptad az élményt; a tudást, az mezők hátát erdők beljét átfonó látó természet szeretetet mire rá szuperponálódott a CSUDÁLATOS gombák világa. Ne haragudj, ma iszom... A gombák élőhelllyjyén, az ott élő tapasztalt erdő-mezőt járt asszonyok/emberek a leginkább preferált csatolási gombákról szerzett információ halmazunk gyűjtésének.........Fontos a határozó kulcsok ismerete, a morfológia ....ismerete........de nem szabad feledni: BVIZTOSRA kell menni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
basszus itt baszogatom a rezet, no, én már a vargányát hajtanám! Az idén még nem találtam. Vigasz, a peyot kaktuszaim szép rózsaszín virágba borultak.....................na, ebből mitsem lehjet leszűrni, csak az ittasságot, de nem érhetjük be ennyivel. EZ gombász lap, te is kérdezz, illetve továbbra is számollyylj be gombákkal kapcsolatos élményeidről.

[ Szerkesztve ]

felsővezeték

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.