Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) doczus


doczus
csendes tag

üdv!
Eladó egy új sennheiser px 100 II típusú fejhallgató. Most vásárolt ajándékba, csak sajnos már nem aktuális. Ha esetleg valakit érdekelne kérem írjon.
http://hardverapro.hu/apro/uj_sennheiser_px_100_ii_fekete_fejhallgato/hsz_1-50.html
(A zavarásért pedig elnézést. Nem tudom itt hirdetni lehet e? :))

(#702) donpe válasza bajnokpityu (#699) üzenetére


donpe
aktív tag

Szerintem egy elég különleges darab a 240DF. Az első hetekben utáltam, mert DT990-es beyer után került hozzám. :D , ami ugye totál ellentettje. Aztán nagy kedvenc lett szép lassan, de csak egyes zenékre. Mélye egyáltalán nincs, viszont a közepe nekem nagyon tetszett, illetve a tere favorit volt eddig az összes fejes közül, amim volt. Nagy részt az énekhangokkal kimagaslóan teljesít. Én kórusműveket hallgattam vele, nagyon élethűen adja vissza mind teret, mind az éneket. Ahol viszont már mély hangszerek vannak, ott elbukik, mert tényleg alig van mélye... A konstrukció nekem viszonylag kényelmes, de egyben izzadós is volt a bőr párnák miatt. Cserébe viszont széééép! ;]

(#703) krichd1 válasza doczus (#701) üzenetére


krichd1
addikt

Nem. :((

(#704) doczus: Hirdetéshez ott az Apró. ;)

[ Szerkesztve ]

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#704) doczus válasza krichd1 (#703) üzenetére


doczus
csendes tag

akkor elnézést kérek :(

(#705) #90933760


#90933760
törölt tag

Találtam egy ATH-M50-et, de kiderült zsír új garis szóval azt tuti nem kapom meg olcsón. Azt hittem használt. Mindenesetre árajánlatot küldtem, de gondolom felejtős. Pedig ez a fejes ami nekem a legjobban kéne. :U

[ Szerkesztve ]

(#706) contaxg válasza #90933760 (#705) üzenetére


contaxg
veterán

Hajrá, mert most über akciós áron lehet hozzájutni (állítólag)!!

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#707) TheZukker válasza contaxg (#706) üzenetére


TheZukker
tag

(#708) AkosAkos


AkosAkos
aktív tag

Na,akkor még utoljára megkérdezem hátha valaki tud még valami jót mondani aztán nemsokára megrendelek valamit.
Tehát kellene nekem egy kényelmes fejhallgató játékhoz(multis FPS) és zenéhez(de főleg játékhoz). Kényelmes legyen és az árának kb. 10000Ft-nak kéne lennie.
Előre is köszönöm a válaszokat! :)

[ Szerkesztve ]

(#709) krichd1 válasza AkosAkos (#708) üzenetére


krichd1
addikt

AKG K512 MKII, ha veszel hangkártyát, akkor Superlux HD660.
Itt egy használt AKG K240, bár ehhez is kellhet egy hangkártya, én nem tudom pontosan hogy ez most melyik verzió.

[ Szerkesztve ]

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#710) schawo válasza krichd1 (#709) üzenetére


schawo
titán

Ez egy Sextett, ez alá kell erősítő bőven.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#711) kNG válasza Findzs (#692) üzenetére


kNG
senior tag

Igen, köszönöm, már láttam, engem is abszolút meggyőzött ez a teszt is, valamint ezen kívül olvastam még pár külföldi tesztet, és ott is a különösen ajánlott kategóriába sorolták! :)

Már várom mint a messiást, egyelőre "Foglalt,de még nem átvehető" állapotban állt meg a dolog, szóval lehet már csak jövő héten kapom készhez, bár szuper lenne ha már holnap kiszállítanák! :)

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#712) AkosAkos válasza krichd1 (#709) üzenetére


AkosAkos
aktív tag

Most jutott eszembe,hogy mit hagytam ki a kérdésemből: Jó lenne ha lenne a fejhallgatóhoz mikrofon,de nem muszáj,ha tudtok ilyet mondani akkor azt is megköszönném. :D
De akkor most szerintem az AKG K512 MKII-t fogom venni,kösz a tippet!
Az ExtremeAudio megbízható bolt(bocs,eddig nem rendeltem ilyeneket neten,nem ismerem a boltokat,de ez jónak tűnik)?

(#713) kNG válasza AkosAkos (#712) üzenetére


kNG
senior tag

#712 AkosAkos: Pont ugyanolyan fejesed lesz mint nekem, szerintem semelyikünk sem fog benne csalódni! :)

Apropó valaki esetleg tudja hogy edigital-nál mit rejt az az állapot, hogy "Foglalt, de még nem átvehető" ?
Ugyanis a következő a helyzet:

- Tegnap mikor megrendeltem a terméket akkor még raktáron volt, és a rendelésemet még aznap visszaigazolták, DE

- Ma ezt a státuszt kaptam, és a termék már csak megrendelhető, tehát nincs raktáron.

Én ezt kétfajtaképpen tudom értelmezni...

1. Pech, pont elfogyott, de lefoglalták nekem (papíron xD) de nem átvehető, mivel még nekik sincs raktáron

VAGY

2. Tényleg lefoglalták, de még nem átvehető, mivel még épp nem ma szállította a futár, de pl. holnap vagy jövő héten szállítja.

Szerintetek? A legrosszabb eshetőség ne legyen csak, hogy nem lesz már nekik, mert így is alig kapható valahol a fejhallgató...

Olyan kérdésem lenne még, ha erre valaki tudja a választ, hogy ehhez a fejhallgatóhoz kéne nekem majd hangerőszabályzó, ugyanis gyárilag nincs...ilyen tekerőset szeretnék, erre van profi megoldás, ami nem rontja a hangját a fejhallgatónak? Tehát a fejhallgató közvetlenül a hangkártyába lenne bedugva, vagy ha nem, akkor ez a hangerőszabályzó lenne oda bedugva, és abba pedig a fejhallgató? Ha jól tudom a sennheisernek van ilyen megoldása...ez nem rontaná a jelet? Nem rontaná a fejhallgató hangminőségét?

Vagy igen, és akkor inkább maradjak a szoftveres beállításnál? (Eléggé tökölős, mert halkan prümtyögjön a face ha rámírnak, de halljam közben a játékot, stb.) -.-"

#714 guppy: Igen, jelenleg ezt a módszert alkalmaztam a Sony fülesemnél (creative-nál ilyen gond nem volt, mert volt rajta hangerőszabályzó), inkább a hatékonyságot, kényelmet illetően érzek így hiányosságokat. (pl. BF3-azok, és fel akarom venni a hangerőt kicsit, akkor mehetek be a beállításokba, audio, stb. vagy a windows mixerrel tökörészek...)... végülis tény, hogy csak egyszer kell beállítani, inkább kényelmi, praktikussági szempontból lenne jó egy ilyen eszköz...

[ Szerkesztve ]

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#714) guppy válasza kNG (#713) üzenetére


guppy
őstag

Windows mixerben szépen be lehet lőni az egyes programok hangerejét, ott vedd le a böngészőt és kész.

(#715) miztyc


miztyc
csendes tag

Sziasztok!

Fejhallgatót szeretnék vásárolni és a segítségeteket kérném.
A rászánt összeg kb. 25 000 Ft plusz mínusz 5000, zene hallgatásra és filmnézésre, néha játékra (nem hardcore) lenne használva, elsősorban nyugodtabb körülmények között, de azért egy- két emberrel körülvéve. (kolesz) :)
Nem fél napi folyamatos használatra, max. 2 óra és hordozhatóságot szem előtt tartva, bár itt hajlandó vagyok kompromisszumot kötni. Zárt vagy nyitott, ezt mondjátok meg ti, a szakmai szempontokat figyelembe véve. Mikrofon nem kell. :)
Hangzás inkább mindenes, de ne legyen mély túlsúlyos (ezt sejtem mi lehet :B )
Zenei stílusok: elektronikus, rock, komoly (mostanában nagyon rákaptam : D )
Jelenlegi gyári motorolás fülhallgató már az én bot fülemnek is borzalom, előtte steelsound 5h v2- esem volt még a gamer korszakból, míg szép nem esett. :)) Külföldi rendelés is bejátszhat.

Előre is köszi a válaszokat, szép estét!

(#716) krichd1 válasza kNG (#713) üzenetére


krichd1
addikt

De, valamelyest rontja.
Ha nem vagy "basshead", akkor tetszeni fog a K512 MKII.

(#715) miztyc: [link]

(#717) szajbergyere: Shure SRH440

[ Szerkesztve ]

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#717) szajbergyere


szajbergyere
csendes tag

sziasztok!

fejhallgatót szeretnék venni és tanácsot szeretnék kérni a hozzáértőktől!
főleg zenehallgatáshoz és általában irodában és otthon hallgatnám, néha útközben
eddig egy sennheiser px 100-om volt, de eltűnt. ehhez hasonló minőségűt keresek.
az olvastam, hogy a px 100 II nem olyan jól sikerült, mint az elődje.
kb 15-20e forintom van rá

köszi!

t

(#718) kNG válasza krichd1 (#716) üzenetére


kNG
senior tag

Köszi, akkor mindenképpen maradok a szoftveres megoldásnál! A hangminőséget nem áldozom fel a kényelem oltárán! Hát eddig igazából mélytúlsúlyos fülesem volt, de most felvettem a régi sony-mat, amiben meg szinte semmi mély nincs, viszont közép és magas igen, és szívesebben hallgattam ezen zenét...utána visszatettem a creative-t, és szabályosan letéptem a fejemről...mosottas, mély hangja volt, nem tetszett... :(

Szóval ezek fényében a K512MKII nekem tökéletes választás lesz! :)

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#719) szajbergyere válasza krichd1 (#716) üzenetére


szajbergyere
csendes tag

Shure SRH440 kicsit már sok lenne, ennyit nem szívesen áldoznék rá.
de köszi, az ötletet

(#720) #90933760


#90933760
törölt tag

Nem kaptam választ még, de tuti nem lesz meg az Audio Technica. Szóval a B terven gondolkodom. A Maxell Retro DJ illetve ha várok két hetet akkor a KAM KHP1500 Pro. Érdemesebb lenne a KAMot megvenni a Maxell helyett?

(#721) Satyricon válasza szajbergyere (#717) üzenetére


Satyricon
addikt

Shure SRH-440 Nem fogod megbánni, az tuti!

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#722) krichd1 válasza Satyricon (#721) üzenetére


krichd1
addikt

Azért ez merész kijelentés, van akinek nem igazán jött be. ;)

(#719) szajbergyere: Sony MDR-V55 ? Ezt talán elcsípheted vhol akár 20000 Ft alatt.

[ Szerkesztve ]

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#723) Satyricon válasza krichd1 (#722) üzenetére


Satyricon
addikt

Szerintem is, és sokak szerint is nagyon jó fejes! Biztos van tőle jobb is, de lehet nem ebben az árkategóriában.

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#724) schawo válasza miztyc (#715) üzenetére


schawo
titán

A Shure SRH440 neked is szól.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#725) szajbergyere válasza krichd1 (#722) üzenetére


szajbergyere
csendes tag

megmondom őszintén nem sok tapasztalatom van, mikor jó pár évvel ezelőtt vettem a px 100-t, akkor pont egy fórumot böngészve olvastam róla, nagyon dicsérték. ezért vettem azt, utána több tesztet is olvastam, hogy egész jó kis konstrukció volt.
szóval inkább az ár lenne döntő
de ezek szerint nincs olyan minőség már 20e alatt?

(#726) schawo válasza szajbergyere (#725) üzenetére


schawo
titán

Ezek 3x röhögik körbe a px100-t.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#727) krichd1 válasza szajbergyere (#725) üzenetére


krichd1
addikt

Az első hozzászólásban leírtak, ezekből is a zártak, könnyen hajthatók, nagyjából. Persze ezek nincsenek olyanok, mint az előbb említettek.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#728) Satyricon válasza szajbergyere (#725) üzenetére


Satyricon
addikt

Most nem nagyon érek rá visszaolvasni, hogy leírtad-e mik az elvárásaid egy fejessel kapcs.ban, vagy hogy az Általad említett fejesben mennyire volt jó basszus meg ilyenek, de amiről én véleményt tudok mondani, az az Audio Technica ATH SJ 55, amire a sok basszus, és csilingelő magas hangok jellemzőek. Nekem ilyen van(csak kicsit elcsesztem vele) és egyszerűen imádom a hangját! Szintén 10-15k körül van az ára a Beyerdynamic DT 235-nek, ami szintén nagyon jó fejesnek mondható ár/hangzás arányában.

De a többiek biztos tudnak mást is ajánlani

Szerk.: Az Au Technica nagyon könnyen hajtható, a Veyer-ről sajna nem tudok nyilatkozni. De szerintem ezzel se lehet gond.

Am itt egy Beyerdynamic DT 235 teszt, amit pár nappal ez előtt taliztam, érdemes elolvasni.

És ha már a DT 235-nél tartunk... Valaki meg tudná nekem mondani, hogy a DT 235 és a DT 235 SW között mi a különbség? :F Azon kívül, hogy az egyiknek a pánt részén fehérrel van felírva a beyerdynamic (((( logo, a másikon meg krómmal... :F Mind a kettőt kipróbáltam a Media Marktba, de különbséget nem igazán vettem észre...

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#729) #71562240 válasza szajbergyere (#725) üzenetére


#71562240
törölt tag

Ha azt írod, hogy 15-20ezer a kereted, akkor megéri azt az egy-két plusz ezrest még hozzárakni, és a javasolt Shure 440-est megvenni, az akár 4x is körberöhögi a PX100-at, ha jobb formában van. Az egy-két plusz ezreshez képest sokkal nagyobb hangminőségbeli ugrást érsz el a 20ezer alatti vetélytársakhoz viszonyítva - persze bármely típust veszel, előtte kötelező a meghallgatása, hogy neked tetszik-e.

(#730) kNG


kNG
senior tag

Feltennék egy n00b kérdést...

A frekvenciatartomány mennyire meghatározó egy fejhallgató esetében? Egy nagyobb tartományon szóló fejhallgató szólhat kevésbé pontosan, mint egy kisebb tartományon dolgozó fejhallgató? Lehetséges az, hogy a gyári adatok alapján kisebb frekvencia tartományon megszólaló fejhallgatóval több hangot kihallok a zenékből, mint abból, amelyik többet bír?

Igazából azért is érdekel ez, mert:

a Sony MDRXD-100: 12-22000 Hz-et tud

Az AKG K518MKII meg: 16-20000 Hz-et tud.

Igencsak meglepődnék ha a Sony-val hallanék ki több hangot, lévén az AKG 3x drágább!

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#731) #71562240 válasza kNG (#730) üzenetére


#71562240
törölt tag

Lehetséges, hiszen a gyári frekvenciaadatok enyhén szólva nem érnek semmit. Azzal csak a naiv emberek foglalkoznak.
Mindazonáltal a fejhallgató valódi frekvenciamenete természetesen összefügg azzal, hogy mit és mennyit hallasz - legalábbis tendenciaszerűen.

(#732) Dave™ válasza kNG (#730) üzenetére


Dave™
nagyúr

A hangminőségnek semmi köze az átfogott frekvenciatartományhoz*, a megadott értékeknek sincs semmi közük a valósághoz.

*=épeszű kereteken belül.

Az ár pedig nem a frekvenciától függ, alacsonyabb kategóriákban meg még csak nem is a hangminőségtől. Tehát sem az árból, sem a megadott adatokból nem lehet tudni "melyik a jobb", egyszerűen meg kell hallgatni.

(#733) kNG


kNG
senior tag

#731 kammerer ; #732 Dave™ : Köszönöm mindkettőtöknek a választ! :R

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#734) szajbergyere


szajbergyere
csendes tag

köszi szépen mindenkinek
átgondolom a koncepcióm, pár dologra nem gondoltam, ami fontos lehet :)

(#735) Dany007 válasza kNG (#733) üzenetére


Dany007
veterán

Bár én is laikus vagyok, egyetértek az előttem szólókkal.
A hangminőségről semmit nem mondanak el a frekvenciák. Sem a freki görbék.
Viszont én úgy tapasztaltam, hogy a frekvencia response görbék - amiket a headphone.com-on láttam - nagyjából megegyeztek a tapasztalatokkal, amiket a MédiaMarktban lévő fejeseket hallgatva tapasztaltam.

A headphone.com-on egy rakás fejes frekvencia "visszaadását" mérték és grafikusan ábrázolták. Ebből mindössze annyit lehet csak leszűrni, hogy milyen tartományokat mennyire erőteljesen ad vissza a fejhallgató. Namármost ez és az én MM-os tapasztalatom megegyezett. D1100 volt a legtisztább, legtöbb méllyel - a görbék szerint szintén itt a legtöbb mély - a hallgatottak közül -. Utána jött a D310R. Abban már kevesebb mély volt, de még mindig kellemesnek mondható. Majd jött az 514 MKII. Na abban nulla mélyt hallottam. Számomra az katasztrofális volt. És lám, a görbék szerint is szinte nulla a mélyfrekvenciákban.
Ugyan ez volt az XB500-zal. A görbék alapján brutálisabb mély van benne, mint a D1100-ban és jé a valóságban is ezt tapasztaltam. Az persze más kérdés, hogy a D1100-nak sokkal szebb és tisztább hangja volt, mint az XB500-nak. Ha tehettem volna azt választom, de messze nem egy árkategória.
Szóval a számok nem mondanak sokat, a görbékből már lehet következtetni hang karakterisztikát, de minőséget nem, meg kell hallgatni.

(#736) miztyc válasza krichd1 (#716) üzenetére


miztyc
csendes tag

Ez tetszik, köszi de esetleg egyéb alternatíva, ilyen árkategóriában? Vagy abszolút nyerő [link] ?

(#737) schawo válasza Dany007 (#735) üzenetére


schawo
titán

Azok a mérések sem minden esetben pontosak. Nagyon jó példa a Shure SRH840, aminél egy hatalmas, kövér mélykiemelést mutat több mérés is, mégis fülön sokkal inkább tűnik mélyhiányosnak, mint mélytöbbletesnek. Ugyanis a görbe nem mutatja meg, hogy egy frekvenciatartomány milyen gyors. Ha a mély hangtartomány gyors, akkor szubjektivite kevesebbnek hallatszik, mint amit a mérés mutat.

( #736 ) miztyc
Írtam már alternatívát: SRH440.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#738) kNG válasza Dany007 (#735) üzenetére


kNG
senior tag

Köszönöm, nekem pont 512 MKII van úton idefelé (elvileg), szóval jövő héten már valamit írni is tudok róla (burn-in előtt), de hallottam is hogy mélyben "kevés", mindenesetre én ennek a tudatában vettem, úgy hallottam hogy inkább visszafogott a mély, nem is kevés, de visszafogott...engedi érvényesülni a közép-, és magasfrekvenciát, és ez nekem pont jól is fog jönni játékhoz, meg zenéhez is...ha meg majd nagyon hiányzik a mély, akkor hallgatom az Edifier-en a zenét! :D

[ Szerkesztve ]

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#739) miztyc válasza schawo (#737) üzenetére


miztyc
csendes tag

Oh köszönöm, elsiklottam felette :) kissé utána olvasok, de egyébként valamilyen érvek egyik-másik mellett ? :)
Illetve, ezeknél az cuccoknál, van arra esély, hogy karácsony alakalmából vagy januárban olcsóban be lehetne őket szerezni?

(#740) krichd1 válasza miztyc (#739) üzenetére


krichd1
addikt

Brainwavz HM5-nél szokott lenni, - ugyanaz mint a Lindy kicsit több kiegészítővel - a Shure SRH440-nél én még nem láttam komolyabb árcsökkenést. Gabross kollégának van mindkettő, őt kell megkérdezni, röviden írt róluk.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#741) schawo válasza krichd1 (#740) üzenetére


schawo
titán

Ezen hozzászólás alapján még nem temetném a 440-t a Lindyvel szemben.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#742) krichd1 válasza schawo (#741) üzenetére


krichd1
addikt

Én se, nem ez a lényeg, hanem hogy egyenlőre az egyetlen fórumtag, akinek mindkét fejes megvan, és össze tudja hasonlítani a kettőt. Persze ez is csak egy vélemény. Majd a nyíregyházi találkozón meghallgatja több ember a Fischeremet, aztán majd leírják milyen ( arra tippelek, hogy a többségnek nem fog tetszeni, de majd kiderül :D ). Én pedig meghallgatom az SRH440-et. :)

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#743) miztyc


miztyc
csendes tag

Köszönöm a válaszokat, most már van miből választanom, még megrágom jó párszor úgyis, de egyikkel sem járnék rosszul :R

(#744) AMDFan válasza schawo (#737) üzenetére


AMDFan
addikt

Hát azért azt túlzás lenne kijelenteni hogy mélyhiányos :) Van ott egy kis kellemes mélytöbblet, ami nagyon jót tesz a mélyhiányosra masterelt zenéknek.

(#745) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Figyelem! High end audiofil fejhallgató. :DDD

De több felülmúlhatatlan és felső kategóriás fejest is árul. :)

[ Szerkesztve ]

(#746) Dave™


Dave™
nagyúr

(#747) PR0JECTNR56 válasza bigmasterg (#745) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

"AKG K840 KL LEGFELSŐ KATEGÓRIÁS PROFI FEJHALLGATÓ."

Ha legfelső kategóriás és mindezek mellé még profi is, akkor rettentő jónak kell lennie. :DDD

(#748) schawo válasza bigmasterg (#745) üzenetére


schawo
titán

20-ért nem rossz ajánlat a 272 (eltekintve a bullshittől)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#749) Dany007 válasza schawo (#737) üzenetére


Dany007
veterán

Igen igen tudom. Múltkor már felvilágosítottak, hogy pl a SRH 440 görbéje sem korrekt.
Ezért is írtam csak azokról amiket volt lehetőségem meghallgatni.

@kNG:

Nincs mit, bár én az 514 MKII-t hallgattam, az 512-t még nem. :)

(#750) bigmasterg


bigmasterg
addikt

New level of earspeakers.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.